سرانجام تلخ درختان جابجا شده از برج درحال ساخت ابتدای نیایش

سایت خبری - تحلیلی شیراز۱۴۰۰: سال گذشته و پس از مدتها از تعطیلی رستوران قرار گرفته در محل تقاطع بلوار نیایش و چمران، عملیات ساخت هتلی مرتفع آغاز شد. برای ساخت این هتل درختان موجود در محل پروژه که تعداد و سن آنها کم نبود جابجا و به محل پیاده راه بهشت در انتهای بلوار چمران منتقل شدند.
این جابجایی در همان زمان با واکنش های مختلفی روبرو شد و بسیاری بر این عقیده بودند که سرانجام این کار چیزی جز مرگ این درختان زیبا و کهنسال نیست. اکنون با گذر از پیاده راه بهشت می توان با نهایت تاسف، مرگ دردناک درختان جابجا شده که سیاه و تاریک در میان درختان سرسبز قرار گرفته اند را مشاهده کرد و از مسوولانی که مجوز اجرای این پروژه و جابجایی درختان را صادر کرده اند این سووال را پرسید که مسوول این واقعه اسف بار کیست و چگونه قرار است مرگ این درختان زیبا جبران شود؟
>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

6 نظر

 1. من شیرازی

  میدونید روزانه چقدر درخت داره خشک میشه وقتی خونه ها رو دارن زمین میزنن و میسازن توی همین زرهی و فرهنگ شهر چقدر باغ داره خشک میشه گیر دادین به این چندتا درخت به نظر من شهرداری باید محیطی را مشخص کنه پایانه کار و رو منوط کنه به اینکه بساز بفروش ها توی اون منطقه به تعداد هر واحدی که میسازنت ده درخت بکارن میدونید چه تاثیری داره ما چه بخوایم چه نخوایم با توسعه شهر فضای سبز قدیم داره از بین میره باید به فکر ایجاد فضا های سبز جدید در وسعت بزرگ تر باشیم

  پاسخ
 2. اصفهانی

  دوست عزیزی که اینقدر پر آب و تاب مرگ درختان رو مینویسی، اون کسایی که به این فکر کردن جابجایی درخت بهتر از قطع کردن هست، وظیفه اشون رو به نظر میاد که انجام دادند ، اونهایی که باید ازش نگهداری میکردن که خشک نشه رو باید پیدا کرد. همین ها هستن که میرن توی باغ های فرهنگ شهر و همشون رو با خاک یکسان میکنن و می فروشن…

  پاسخ
 3. سیاوش

  چند درصدشون نگرفتن؟ بعدشم با بارندگی امسال بنده به ذهن ناقصم رسید که به شهرداری زنگ بزنیم و پیشنهاد اجرای “”طرح تکمیل فضایسبز بزرگراه ها و بلوارهای اصلی شهر شیراز”” رو بدیم. میدونید همین جاهای خالیه میشه چه تعداد درخت؟؟ نمی دونم دوستان موافق هستن؟؟
  ضمنا یک سوال؛ این برج چرا همون ۴۷-۸ طبقه ساخته نمیشه؟؟

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *