دستور تخلیه ساختمان‌های اطراف هتل آسمان شیراز

دستور تخلیه ساختمان‌های اطراف هتل آسمان شیراز صادر شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز فارس ، در پی آتش سوزی هتلِ در حال ساخت آسمان واقع در خیابان رودکی شیراز ، در جلسه ستاد بحران استان فارس به مدیریت رضایی معاون عمرانی استانداری فارس ، دستور تخلیه ساختمان‌ها، منازل و هتل های اطراف محل آتش سوزی تا شعاع صد متری صادر شد.
همچنین تردد و عبور و مرور کلیه افراد و خودروها به جز نیروها و خودروهای امدادی و خدماتی در اطراف هتل ممنوع اعلام شده است.
مدیرعامل آتش نشانی شیراز گفت: با وجود مهار شعله های آتش ، تجمع شدید دود و حرارت در طبقات منفی سه و منفی چهار ، مانع ورود کامل نیروهای آتش نشانی به این طبقات شده و عملیات آبرسانی ، فوم ریزی و خنک سازی و تخلیه دود برای حفظ پایداری سازه ٰ‌در حال انجام است .
قانع  افزود : آتش‌نشانان همچنین در این عملیات توانستند کارگران این هتل را به پشت‌بام و با کمتر شدن شعله‌ها و کنترل حریق آن ها را به خارج از ساختمان انتقال دهند.
>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *