ادعای عجیب نایب رییس شورای شهر : هیچ پروژه ای در شهرداری شیراز متوقف نشد

تقاطع سه سطحی قصردشت

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت:برخی می‌گفتند حتی یک ماه هم امکان پرداخت حقوق کارمندان شهرداری این شهر را ندارید؛ اکنون مشخص شده نه تنها گفته آنان درست نبوده بلکه هیچ یک از پروژه های شهری هم متوقف نشده است. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از ایرنا، ابراهیم صبوری شامگاه دوشنبه در بازدید از نمایشگاه دستاورد های ۴۰ ساله انقلاب در فارس اضافه کرد: با مدیریت هزینه‌ها تمام پروژه های شهری در مدت زمان مشخصی عملیات اجرایی آن ها آغاز شد یا به پایان رسید.
وی عنوان کرد:شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز توانست به موفقیت های مختلفی دست یابد؛ شورای شهر توانست ۶۵۰ پروژه ناتمام شهری را مدیریت کند و برخی از این پروژه ها را نیز به بهره ‌برداری برساند.
او بیان کرد: در کنار پروژه هایی که تاکنون افتتاح شده ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در دهه فجر افتتاح خواهد شد ودر برنامه ‌ریزی جدید شهر شیراز ۳۰ پروژه جدید در نظر گرفته شده و کلنگ این پروژه ها در سال ۹۸ به زمین خواهد خورد. ادعای عضو شورای شهر شیراز درباره متوقف نشدن هیچ پروژه ای در شیراز درحالیست که طرحهای فاز سوم بزرگراه کوهسار، تقاطع قصردشت، دوربرگردان های چمران، تقاطع هفت تنان، چپگرد دلگشا، پل شیشه ای علی بن حمزه، زیرگذر گلستان، پارک کوهستانی دراک و … یا به طور کامل متوقف هستند یا با سرعت بسیار پایینی در حال ساخت هستند.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *