تعطیلی کامل آرامستان دارالرحمه شیراز تا ۲ ماه آینده

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز از تعطیلی مطلق آرامستان دار­الرحمه تا دو ماه آینده و بهره‌­برداری از آرامستان بهشت  احمدی خبر داد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، محمدرضا محمدحسن‌­پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه نهایت زمان خدمت‌رسانی آرامستان دار­الرحمه تا دو ماه آینده است، اظهار داشت:با اتمام ظرفیت این آرامستان، خدمات آن به طور کامل تعطیل می‌شود و آرامستان احمدی مورد بهره­‌برداری قرار می­‌گیرد.

محمدحسن‌پور از اتمام مراحل ساخت و ساز از قبیل سردخانه و سایر موارد فنی در دار­الرحمه بهشت احمدی خبر داد و گفت: با آماده شدن زیرساخت‌­های ترافیکی در محورهای سعدی و دروازه­ قرآن برای بهبود دسترسی به این مکان، بهره‌­برداری گسترده از این آرامستان آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: آماده‌سازی مسیر دروازه­ قرآن و ساخت زیر­گذر در این مسیر را اداره راه به عهده دارد و آماده‌­سازی محور سعدی را شهرداری به عهده گرفته است که پیش‌بینیمی‌­شود با اتمام کار در این مسیرها، تا دو ماه آینده انتقال آرامستان کلان­شهر شیراز به طور دائم صورت گیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: با تعطیلی کامل آرامستان دارالرحمه هیچ­‌گونه خدمات سردخانه در این آرامستان ارائه نخواهد شد و کسانی که از قبل در این آرامستان قبر خریداری کرد‌‌ه­‌اند، پس از انجام مراحل سرخانه مانند غسل و کفن در آرامستان احمدی به دارالرحمه منتقل می‌­شوند.

براساس این گزارش آرامستان بهشت احمدی در کیلومتر ۱۳ جاده شیراز به خرامه در اراضی مشهور به دریمه واقع شده است و جهت رفاه حال شهروندان و تسهیل عبور و مرور به این آرامستان، با همکاری سازمان اتوبوسرانی شهرداری شیراز دو دستگاه اتوبوس در مسیر ایستگاه سعدی به آرامستان بهشت احمدی در حال ارائه خدمات است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *