گزارش خبری : ورود ۱۳۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شیراز

۱۳۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شیراز وارد شد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. mehan

  این ۱۳۰ خط رو چرا من ندیدم تو این چند روزه؟
  کاش میگفتید چه خطوی هستند؟
  خطهای ۹۰ و ۹۸ و .. پوکیدند عوضشون کنه شهرداری

  پاسخ
 2. افشین

  چه خوب
  به امید روزی که تمام اتوبوسها مجهز به کولر بوده و پنج سالی یکبار به شهر های محروم استان منتقل و ناوگان جدید جایگزین گردد .

  پاسخ
 3. افشین

  سلام
  به امید روزی که کلیه اتوبوس های شهر شیراز مجهز به کولر و پرده باشند .همچنین هیچ اتوبوسی بیش از ۵ سال در این شهر تردد نکند .

  پاسخ
 4. امید

  خوبه..اما کافی نیست…اصلا دیده نمیشه…من که از چند خط میام مثل ۹۴-۳۹-۱۵۰-۱۰۹) و پرسیدم ازراننده ها همه اظهار بی اطلاعی میکردند و میگفتند فعلا خبری نیست..کسی میدونه تو کدام خطها این اتوبوسها به راه افتادند؟

  پاسخ
  1. مهدی

   این چهار خط بطرز عجیبی تنها خطوطی هستند که هیچکدام از واحد هاشون جدید نیستند. حضور این اتوبوس های جدید در شهر کاملا مشهوده. تعجب می کنم که شما ندیدید. این سری اتوبوس های یوتانگ سفید ویا قرمز هستند و سری قبلی قرمز یا آبی نفتی هستند و خیلیم مشخص هستند. بیشتر دقت کنید در خطوط دیگر میبینیدشون.

   پاسخ
 5. آرش شیرازی

  متاسفانه سازمان اتوبوس رانی شیراز در مقایسه با دیگر کلان شهرهای ایران جز ضعیف ترینها هستشش! من موندم چرا نسبت به بقیه کلان شهرا که دوست ندارم اسمشون بیارم همیشه دنباله رو اونا هستیم و چندسالی ازشون عقبیم!
  برای مثال چرا باید مسیر میدان گل سرخ تا میدان ولی عصر توسط اتوبوسهای خط ۱۰ نزدیک ۴۰ دقیقه طول بکشه؟؟!!؟؟
  تو شیراز چیزی به اسم ایستگاه وجود نداره چون هرجا خواستن مسافر سوار میکنن+سرعت حلزونی+استاندارد نبودن ایستگاها (یا ای قدر زیاده که هر۱ دقیقه باید وایسن یا …) +مشکلات پرداخت کرایه+تمیز نبودن اتوبوس ها+وجود بعضی از رانندگانی که به حقوق مسافرا احترام نمیذارن و سیگار میکشن و….
  حالا ای وسط اگه راننده هم اعصاب نداشته باشه و تو مسیر دعواش بشه که مکافاتی دیگه ای هست!

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *