محدودیت فعالیت واحدهای صنفی در شیراز

استاندار فارس از اخذ تصمیمی مبنی بر محدود شدن فعالیت صنوف مختلف با هدف ممانعت از شیوع بیشتر کروناویروس از روز جمعه ۲۳ اسفند در شیراز خبر داد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، عنایت الله رحیمی استاندار عصر پنجشنبه ۲۲ اسفند با اشاره به اقدامات و تصمیمات  ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، گفت: برای مدیریت و جلوگیری از اسکان مهمانان نوروزی در منازل اجاره ای؛ هماهنگی های لازم با مراجع قضایی انجام گرفته و با خاطیان به شدت برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه ممانعت از برگزاری هرگونه تجمع از اهداف دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در جلوگیری از  شیوع ویروس کرونا به شما می رود، افزود: تعطیلی واحدهای صنفی غیر ضروری از تصمیمات این ستاد برای کاهش مراجعات و تردد مردم محسوب میشود.

رحیمی گفت: تلاش می کنیم تا با همکاری  اصناف به مرحله بالاتری در کنترل این بیماری دست یابیم و در همین خصوص از جمعه ۲۳ اسفند در شیراز تنها فعالیت صنوف ضروری مثل نانوایی، میوه و تره بار، خواروبار و لبنیات، عرضه کنندگان گوشت و داروخانه ها مجاز است.

 استاندار فارس تامین مایحتاج افراد آسیب پذیر و تحت پوشش را از دیگر اقدامات این ستاد عنوان کرد و گفت: بخش اعظمی از کارکنان دولت و خانواده آنان با دور کاری در منزل تحت مراقبت قرار گرفته اند و در این زمینه امیدواریم مردم با بهره گیری از خدمات الکترونیکی دولت مشار کت بهتری در کاهش تردد و کاهش شیوع این بیماری داشته باشند.

او همچنین با ذکر این نکته که هتل ها تحت هیچ شرایطی پذیرش میهمان نخواهند داشت، گفت:‌ مراکز سیاحتی، زیارتی، اقامتی، ورزشی، آموزشی تعطیل است.

رحیمی افزود: اطلاع رسانی های به موقع  و همکاری  دستگاه‌های متولی نقش بسزایی در کنترل شرایط بحرانی  داشته و مردم باید تنها از رسانه ملی، خبرگزاریها و مراجع رسمی از  اخبار مطلع شوند.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *