افتتاح زود هنگام پیست بین المللی پولادکف

پیست اسکی پولادکف شیراز

پیست بین المللی پولاد کف، بعد از سال‌ها بارش کم نزولات آسمانی، امسال در نخستین روزهای آذر بازگشایی شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، مدیرعامل پیست بین المللی پولادکف در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس با اشاره به بارش ۶۰ سانتی متری برف در ارتفاعات سپیدان گفت: این پیست به دلیل بارش های خوب پاییزی ، برف کوبی و زودتر از هرسال بازگشایی شد .
ظریف کار افزود: علاقه مندان بازی‌های زمستانی از امروز و اسکی بازان از جمعه ۹ آذر، می توانند از این پیست بین المللی استفاده کنند.
مجموعه تفریحی – ورزشی پولادکف با ۵۰۰ هکتار مساحت، یکی از پیست‌های اسکی بزرگ و بین‌المللی ایران است که در ۱۵ کیلومتری شمال شهر اردکان مرکز شهرستان گردشگری سپیدان و ۸۰ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد. طول این پیست سه و نیم کیلومتر و شیب آن ۳۵ درصد است .
در پی بارش‌های چند روز گذشته، پیست بین المللی اسکی پولاد کف سپیدان، پیست تربیت بدنی سپیدان و نقاط مرتفع و کوهستانی شهر اردکان یکپارچه سفید پوش شده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *