زیرگذر گلستان، پروژه ای که قرار نیست تکمیل شود!

در حالیکه چهار سال از آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه زیرگذر گلستان میگذرد، مسوولان همچنان وعده آینده می دهند. به گزارش شیراز۱۴۰۰، در جدیدترین مصاحبه حسین آرگیو معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز از تکمیل این زیرگذر تا شهریور سال آینده خبر داده و این به معناست که ساخت یک مسیر ۲ کیلومتری در شیراز به ۵ سال زمان نیاز دارد! همچنین درحالیکه بنابرقول شهردار شیراز مبنی افتتاح کامل تقاطع گلشن به همراه زیباسازی و نورپردازی در بهمن ماه، آنطور که مشخص است این اتفاق رخ نخواهد داد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت : در حال حاضر هشت تقاطع … مسطح بزرگ، پنج بزرگراه و پنج طرح فرهنگی بزرگ را در دست اجرا داریم که بر اساس برنامه زمانبندی تقاطع مسطح جوادیه تا یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید. آرگیو با بیان اینکه تقاطع امیر کبیر- مطهری- رحمت بزرگترین تقاطع غیر همسطح شیراز و جنوب کشور محسوب می‌شود، اظهار کرد: این طرح پیشرفت فیزیکی خوبی دارد و در دهه فجر و یا تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.
آرگیو افزود: آسفالت ۷۰۰ هزار متر مربع از معابر شهری، تعریض معابر منطقه دوکوهک و گویم، احداث شش تقاطع بر روی کمربندی شیراز و عملیات بهسازی بر روی ۱۳ پل از دیگر طرح‌های مهم در حال اجرای شهرداری شیراز است.
وی با بیان اینکه زیرگذر گلستان به طول دو کیلومتر طولانی‌ترین زیر گذر جنوب کشور است، گفت: هم اکنون شهروندان از این زیرگذر تردد می‌کنند، اما تغییراتی در نقشه آن داده شده است و پیش بینی می‌شود در هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.
>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *