بانوی دوچرخه سوار شیرازی در رده نخست آسیا ایستاد

فرانک پرتو آذر، بانوی دوچرخه سوار شیرازی بر اساس رده بندی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری در رشته کراس کانتری در رده نخست آسیا ایستاد و عنوان سال گذشته خود را حفظ کرد.

فرانک پرتو آذر،بانوی دوچرخه سوار شیرازی در رده نخست آسیا ایستاد

به گزارش شیراز 1400 رئیس هیات دوچرخه سواری فارس، شنبه با بیان این مطلب در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: پرتو آذر در پایان سال 2017 میلادی در رده نخست آسیا قرار گرفت و افتخاری بزرگ برای دوچرخه سواری ایران و فارس به ارمغان آورد.
هادی با شفاعت ادامه داد: این دوچرخه سوار محجبه ایرانی در رشته کراس کانتری با 321 امتیاز در جایگاه نخست آسیا و هشتاد و ششم جهان ایستاد.
وی اضافه کرد: همچنین در این رشته و در رده آقایان، فرزاد شکری از ایران با 351 امتیاز عنوان اول و هشتاد و پنجم جهان را از آن خود کرد تا دوچرخه سواران ایرانی، سکوی های نخست این رشته در رده بانوان و آقایان را در آسیا را فتح کنند.
رشته کراس کانتری یکی از رشته های سخت دوچرخه سواری است که در کوهستان و در مسیرهای صخره ای، جنگلی و سراشیبی به مسافت پنج تا 9 کیلومتر برگزار می شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *