استخر سرپوشیده در مناطق ۱۱ گانه شیراز ساخته می شود

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس از امضای تفاهم نامه همکاری با هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان فارس خبر داد و گفت: امروز با کمبود استخر در شیراز از جمله نقاط جنوبی روبرو هستیم که باید با حمایت از سرمایه گذاران به دنبال تحقق این مهم باشیم.

به گزارش شیراز 1400 و به نقل از تسنیم، سیروس پاک فطرت امروز در دیدار با رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان فارس اظهار داشت: این هیئت بزرگ ورزشی تا کنون 20 تفاهم نامه همکاری با هیئت های ورزشی و یا بخش خصوصی و دولتی در راستای توسعه ورزش های همگانی به امضا رسانده که به زودی نیز تفاهم نامه همکاری هیئت شنا و هیئت ورزش های همگانی نیز به امضاء می‌رسد.

وی تصریح کرد: ایجاد کمیته هیئت همگانی در هیئت های ورزشی یکی از موضوع‌هایی است که باید هیئت های ورزشی به آن توجه کنند و این مهم نیز در برنامه اولویت‌دار هیئت همگانی فارس قرار گرفته و همواره برای احقاق این مهم برنامه‌ریزی شده است.

این عضو شورای اسلامی شهر شیراز همچنین به وضعیت استخر موجود در کلان شهر شیراز، اشاره کرد و گفت: امروز در شیراز با کمبود استخر روبرو هستیم و حداقل باید 11 استخر در مناطق مختلف شهرداری شیراز ساخته شود.

پاک‌فطرت خاطرنشان کرد: توجه به موضوع سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذار تاثیر بسزایی در اجرای طرح های مختلف شهری از جمله ساخت استخر دارد و امیدواریم این مهم مورد توجه قرار گیرد.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان فارس نیز با قدردانی از همکارهای هیئت ورزش های همگانی اظهار داشت: هیئت شنا آماده هرگونه همکاری با هیئت ورزش های همگانی در راستای اشاعه بیش از پیش فرهنگ ورزش است و با امضاء تفاهم نامه همکاری این مهم محقق می شود.

شهرام کمال زاده بیان کرد: در حال حاضر کمیته ورزش‌های همگانی در هیئت شنا فعال است و معتقدیم با ایجاد این کمیته باید طوری برنامه‌ریزی کرد که به اهداف توسعه در ورزش همگانی دست یابیم.

وی با بیان اینکه شهر شیراز در موضوع سخت افزارهای آبی با مشکل روبرو است و باید برای ساخت استخرهای جدید برنامه ریزی کرد افزود: تنها استخر استاندارد شیراز، استخر انقلاب است که قابلیت برگزاری رقابت‌های مختلف ملی و بین المللی را دارد که این استخر نیز فرسوده شده و باید مرمت شود.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان فارس گفت: استخر انقلاب به یک و نیم میلیارد تومان اعتبار برای تعمیر می‌خواهد که در صورت تحقق این اعتبار آماده‌ایم در فرصتی دوماه آن را تعمیر و بازسازی کنیم.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. امیرم

    یک مجموعه ورزشی شامل استخر و سونا و جکوزی در نبی اکرم توسط بخش خصوصی در حال ساخت می باشد .
    مجموعه ورزشی قدوسی هم با مجموعه سالنهای ورزشی و استخر و سونا و جکوزی در حال ساخت هست .
    در طرح توسعه پارک بعثت مجموعه ورزشی شامل استخر و سونا و جکوزی و … دیده شده است .مجموعه ورزشی نظام مهندسی هم با مجموعه ای از سالنهای ورزشی و استخر و سونا و جکوزی در حال ساخت هست .

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *