گزینه‌های ده‌گانه شهرداری شیراز معرفی شدند

سخنگوی منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز، از مشخص شدن ۱۰ گزینه تصدی پست شهرداری شیراز خبر داد.به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از ایسنا، علی ناصری در جمع خبرنگاران گفت: با برگزاری جلسه‌ای طولانی و در گام دوم از فرآیند انتخاب شهردار شیراز توسط منتخبان شورای پنجم شهر شیراز، ۱۰ گزینه برای تصدی پست شهرداری شیراز مشخص شدند.

وی با تصریح اینکه عصر امروز و در ابتدای جلسه، سید احمدرضا دستغیب(سید فخرالدین) انصراف خود را از کاندیدایی شهرداری شیراز اعلام کرد و مباحث پیرامون ۲۰ گزینه دیگر انجام شد، گفت: در پایان این جلسه به ترتیب حروف الفبا، آقایان حیدر اسکندرپور، محمدرضا حسنپور، عنایت‌الله رحیمی، سیروس سلیمی‌پور، نادر طیبی، سید عظیم عظیمی‌فر، علی‌رضا قائدیان، عبدالحمید معافیان، سید احمد موسوی و غلامرضا نامورچی، به عنوان ۱۰ گزینه مورد تائید اعضای منتخب شورای پنجم شهر شیراز قرار گرفتند.

ناصری با بیان اینکه در گام سوم، جلساتی برای انتخاب ۵ گزینه از میان ۱۰ گزینه یاد شده برگزار می‌شود، گفت: ۱۰ گزینه مشخص شده باید برنامه‌های کلان‌ خود را برای تصدی پست شهرداری شیراز پرزنت کنند و برای این منظور، برنامه‌ریزی دقیقی انجام شده است.

او گفت: عصر سه‌شنبه ۱۷ مرداد از ساعت ۱۶ الی ۲۰ چهارنفر اول فهرست شامل آقایان حیدر اسکندرپور، محمدرضا حسنپور، عنایت‌الله رحیمی و سیروس سلیمی‌پور، برنامه‌های خود را ارائه می‌دهند.

ناصری گفت: صبح چهارشنبه ۱۸ مرداد از ساعت ۹ تا ۱۳ آقایان نادر طیبی، سید عظیم عظیمی‌فر و علی‌رضا قائدیان و  ساعت ۱۶ تا ۱۹ آقایان عبدالحمید معافیان، سید احمد موسوی و غلامرضا نامورچی، برنامه‌ها را ارائه خواهند داد.

او اضافه کرد: در نهایت و در تاریخ ۲۱ مرداد طی جلسه‌ای منتخبان شورای پنجم، ۵ گزینه را از میان گزینه‌های ده‌گانه مشخص و معرفی می‌کنند که در واقع گام سوم آغاز خواهد شد.

ناصری با یادآوری اینکه ۵ گزینه منتخب باید ریز برنامه‌هایشان را پرزنت و از آنها دفاع کنند، گفت: در نهایت و در گام چهارم یک نفر به‌عنوان شهردار شیراز انتخاب و معرفی می‌شود.

سخنگوی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز خاطرنشان کرد: در جلسه عصر روز شنبه ۱۴ مرداد، ناظران شهرداری‌های مناطق یازده‌گانه نیز مشخص شدند.

به گفته او، ناظران مناطق یک تا یازده شهرداری شیراز در دوره فعالیت شورای پنجم، به ترتیب، قاسم مقیمی، سولماز دهقان، علی ناصری، عبدالرزاق موسوی، ابراهیم صبوری، نوذر امامی، سیروس پاکفطرت، مهدی حاجتی، احمد تنوری، سینا بنی زمانی و نواب قائدی خواهند بود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

6 نظر

 1. Heydar-Shz

  پاک فطرت ک عملکرد خوبی داشت چرا اسمش تو لیست نیست؟! بهرحال امیدوارم برنامه های ارائه شده از سوی گزینه ها در جهت توسعه همه جانبه عمرانی شیراز باشه ن عقبگرد اون و همچنین باعث پشیمونی به رای دادن ب لیست اصلاحات نشه…

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 2. محمد

  من نمیدونم که واقعن معیار اعضای شورا برای شهردار شدن چی هست؟ پاک فطرت انصافا” شایسته و درست کار کرد این همه باغ تو شهر که بعضیا داشتن خشکشون میکردن که برج بسازن ، گرفت کرد پارک باغ که همه استفاده کنن و فضای سبزش از بین نره ،، این همه پروژه سنگین پل ساختن مخصوصا پل وسط چمران که جوری ساختنش حتی یه بار هم چمران بسته نشد، این همه خدمت کرده اخر سر هم حذفش کردن ، واقعن از این تصمیمشون ناراحتم ، پاک فطرت حقش این نیست

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 3. ایرانی

  حیف از پاک فطرت..هنوز مونده بود تا برنامه هاش رو کامل تمام کنه..همه جا شده فقط سیاسی کاری و پارتی و حزب

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 4. مهدی م

  امان ا ز سیاست زدگی ،وقتی که یک سیستم در یک شهر خوب کار میکند وظرف ۵سال شهر را از لحاظ عمرانی وشهرسازی غیر قابل قیاس با قبل از آن میکند (نقل از اهالی استان شمالیمان} ،طنز زمانه کسی که این کار سترگ را مدیریت کرده جز ۱۰ کاندیدا شهرداری نیست. باید بر این شورا گریست وتاسف خورد . خدا عاقبت همه من جمله شیراز جنت طراز بخیر فرماید

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 5. پرویز

  چه حماقتی کردم که به لیست امید رای دادم . کسایی که دارن پاک فطرت، که این قدر به شیراز خدمت کرد و شهر رو متحول کرد را عوض میکنند…
  هر کسی دور و برم هست از پاک فطرت راضی هست و از عوض شدنش ناراحت…

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *