۳ تا ۹ آذر، پانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس

معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از آغاز ثبت نام ناشران در سایت www.icfi.ir برای حضور در پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب شیراز در سال ٩۵ خبر داد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از برنا، مهدی امید بخش اظهارداشت:مهلت ثبت نام ناشران برای حضور در پانزدهمین نمایشگاه کتاب شیراز از تاریخ ٨ تا ٢١ آبان ماه و با آدرس سایت www.icfi.ir است.

وی با اشاره به جزئیات حضور ناشران در نمایشگاه ابراز داشت:ناشران می توانند برای حضور در این نمایشگاه بانک عامل خود را بانک شهر انتخاب کرده و حساب این بانک را تهیه کرده باشند.

معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بیان داشت:بخشی از بن کتابی که برای پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس در نظر گرفته شده است پیش از شروع نمایشگاه در بانک شهر عرضه خواهد شد.

امید بخش عنوان کرد:تاریخ و شعب بانک شهر که به این منظور در نظر گرفته شده اعلام و جزئیات دیگر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی اضافه کرد: پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب شیراز از ٣ الی ٩ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شیراز برگزار می شود.

معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس همچنین به اجرای برنامه های هفته کتاب پیش از آغاز نمایشگاه بزرگ کتاب شیراز اشاره کرد و گفت: برنامه های هفته کتاب جمهوری اسلامی از ٢٢ لغایت ٢٨ آبان ماه، در میان دانش آموزان ، مردم ،محله ها، مراکز خرید و مقابل بیمارستانها، برگزار می شود .

امید بخش ، آغاز هفته کتاب را همراه با اجرای طرح های «هر کلاس یک کتاب»، «ایستگاه کتاب ساعت»،« پرده خوانی» دانست و افزود: تلاش می شود در اجرای این برنامه ها از تمام ظرفیت های موجود بهره گرفته شود.

 

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *