برگزاری اولین جشنواره عکس امام همه در شیراز

هیئت حضرت علی‌اکبر (ع) با همکاری انجمن عکس شیراز به مناسبت ولادت امام مهدی(عج) جشنواره عکاسی با موضوع امام زمان، امام همه انسان‌ها، در محیط ایسنتاگرام برگزار می‌کند.دبیر جشنواره عکس “امام همه”در این رابطه اظهار داشت :‌ تصاویر ارسالی هم زمان در دو بخش نگاه مردم و هیئت داوران مورد بررسی قرار می‌گیرند. سپس طی مراسمی با برپایی نمایشگاه آثار منتخب از نفرات برگزیده تقدیر به عمل میآید.
همتیان مدت برگزاری این جشنواره از ۲۸/۰۲/۱۳۹۵ تا ۱۶/۰۳/۱۳۹۵ اعلام کرد که شرکت کنندگان تا ۱۰/۰۳/۱۳۹۵ فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند. وی هدف از اجرای این جشنواره را نشان دادن حضور امام زمان در زندگی همه مردم و به تصویر کشیدن شور واشتیاق مردم در ایام نیمه شعبان عنوان کرد و افزود: امام زمان(عج) متعلق به تمام انسان‌ها، با هر عقیده ایست. لذا جا دارد که همه با نگاه خود عشق و محبت به امام خوبی‌ها را در صفحات مجازی به اطلاع همه برسانند تا به این ترتیب، عمومیت اعتقاد به ایشان نشان داده شود.
وی شرط اصلی شرکت در جشنواره را دسترسی به صفحه ایسنتاگرام عنوان و اعلام کرد، کلیه علاقه‌مندان می‌توانند با رجوع به صفحه emamehame از شرایط جشنواره مطلع شوند.
علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره می توانند به لینک زیر مراجعه کنند:
http://shiraz.events/event/emamehame

IMG_1395-02-29 09_23_42

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *