گشت و گزاری در جنوبی ترین پیست اسکی کشور؛

گزارش تصویری : پیست اسکی پولادکف شیراز

پپیست اسکی پولادکف در ۸۸ کیلومتری شمال شیراز و کیلومتر ۱۵ جاده سپیدان به آبشار مارگون قراردارد. به گزارش شیراز1400، پیست پولاد کف دارای هتل چهار ستاره، ۴ واحد غذاخوری،تله کابین به طول ۲ کیلومتر ، ۲ دستگاه تلی اسکی ویژه اسکی بازان به طول ۱۶۰۰ متر و ۸ دستگاه موتور برفی است. در نزدیکی پیست اسکی پولادکف، پیست اسکی کوچک تری وجود دارد که به پیست اسکی سپیدان شناخته می شود. بارش سنگین برف در فصل زمستان یکی از زیبا ترین جاذبه های استان فارس در این منطقه محسوب می شود. این مجموعه با استقبال بی نظیر مردم وعلاقمندان به ورزش اسکی در ایام زمستان روبرو است و با توجه به قرار گرفتن در مسیر آبشار زیبای مارگون از موقعیت ویژه ای برخوردارمی باشد. وجود امکانات اقامتی و تفریحی مناسب و متنوع باعت شده این پیست در سایر فصول هم قابل استفاده باشد بطوریکه در فصل تابستان امکان پرداختن به ورزش مفرح اسکی روی چمن نیز در این مجموعه وجود دارد و تله کابین آن در تمام ایام سال فعال است. این پیست مکان تفریحی و ورزشی بسیاری از خانواده‌ها و جوانان است.

عکس : امین برنجکار – خبرگزاری مهر

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

6 نظر

 1. سعید

  واقعا که.یه مشت ضعیفه رفتن اونجا اعمال منکراتی انجام دادن.هیهات.زن باس بشینه تو خونه فقط ظرف بشوره و بچه داری کنه…. نوچ نوچ…الان خون چهارده هزار شهید فارس پایمال شده….

  حقیقتا تاسف داره تفکر بعضیا
  نمیدونم چرا فقط به تیپ دخترا گیر میدن.اینکه پسرا شلوار لی و تنگ می پوشن و لباسای بدن نما باعث تحریک جنس مخالف نمیشه واقعا…زورمون به چند تار مو رسیده…. اگه قراره حجاب اجباری باشه که باس مردا رو هم محدود کرد… از فرداشم بریزن شلوار فروشیا و باشگاه های بدنسازی رو پلمپ کنن.
  نگاه شما که گناه آلوده به هیچ شکلی با تغییر پوشاک سایرین اصلاح نمیشه.شما نگاهتو اصلاح کن نه پوشش دیگران رو

  پاسخ
 2. هدایت

  چرا بدون حجاب اینقد تحریک میشید؟ لطفا یه کم عادی تر باشید. دیگه همه مشکلات حله فقط گیر دادید به حجاب؟

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *