تیم‌های لیگ برتری استان فارس حمایت می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس از حمایت تیم‌های لیگ برتری این استان خبرداد و گفت: تقویت این تیم‌ها با گرفتن اسپانسرها و ارائه مشاوره‌های لازم ورزشی در حال انجام است.

به گزارش شیراز1400، حیدرعلی کامیاب در گفت‌وگو با خبرنگار  تسنیم در شیراز، با اشاره به برنامه‌های اداره‌کل ورزش و جوانان استان فارس در حوزه ورزش حرفه‌ای اظهار داشت: در حال حاضر نمایندگان استان فارس در قالب تیم هندبال، والیبال و اسکیت در لیگ برتر کشور  فعال هستند و برای حضور پرقدرت این تیم‌ها نیز برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه برای تیم اسکیت نیز اسپانسر گرفته شد بیان کرد: تلاش و برنامه ورزش استان فارس برای حضور نماینده‌ای از تیم بسکتبال استان فارس در لیگ برتر کشور است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس بیان کرد: در رشته فوتبال نیز با مسئولان تیم فجرشهیدسپاسی مذاکره‌های لازم صورت گرفته و با برطرف شدن برخی مشکلات امید است این تیم فوتبال استان فارس در لیگ برتر کشور حاضر شود.

کامیاب با بیان اینکه تیم برق نماد ورزش استان فارس است گفت: در حال حاضر مشکلات این تیم  حقوقی است و به‌دنبال برطرف کردن مشکلات این تیم با همکاری مسئولان ارشد استانی هستیم.

وی افزود: تیم برق یک تیم با سابقه در ورزش استان فارس و کشور است و باید بیش از پیش حمایت و مورد توجه قرار گیرد تا مشکلات آن روز به روز کمتر شده و دوباره روزهای طلایی آن تکرار شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به توانمندی‌های ورزش زنان در رشته‌های مختلف نیز خاطرنشان کرد: نقطه قوت ورزش استان فارس در حوزه بانوان است و این حوزه نیز نیازمند اسپانسر است که باید رایزنی لازم در این زمینه صورت گیرد.

کامیاب همچنین به راه‌اندازی اتاق سرمایه‌گذاری ورزش استان فارس نیز اشاره کرد و گفت: اعضای این اتاق را کارشناسان دانشگاهی حوزه‌های ورزش، اقتصاد و صنعت تشکیل می‌دهند و بر این اساس هر فردی بخواهد در ورزش  استان فارس سرمایه‌گذاری کند باید برنامه ارائه کرده و تعهدی نسبت به ورزش استان داشته باشد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. پیرخرابات

  تاحالا کجا بودید؟؟برق رفت.تازه فهمیدین مشکل حقوقی داره؟؟فجر؟؟مرصاد ؟؟مقاومت بسیج؟؟بهمن؟؟بسکتبال؟؟فوتسال صدرا؟؟شنا ؟؟وزنه برداری؟؟فکر کنم تو نصف روز میخاد تمام مشکلات این تیم ها رو حل کنه و بره دنبال کارای شخصیش!!دیر اومده زودم میخادبره!این مصاحبه ها آدم رو بیشتر عصبی و ناراحت میکنه!احتمالا چند روز فکرمیکنن وبعد.س

  پاسخ
 2. هادی

  شهرداری 12 میلیارد خرج تابلو میکنه هر سال هم تکرار میشه اونوقت تمام ورزش فارس به نابودی کشیده میشه یه تیم رو نمیاد حمایت کنه .
  خداییش ورزش امروز در دنیا شده تبلیغ موثر .
  چرا اینقدر فارس محروم هست تو ورزش؟

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *