افتتاح سامانه سوخت رسانی سیار در شیراز + عکس و ویدئو

اولین سامانه‌ی سوخت رسانی سیار با هدف رفع دغدغه‌ی خالی شدن باک بنزین در حین سفر‌های درون شهری در شیراز افتتاح شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، مدیر شرکت پخش فراورده‌های نفتی فارس در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، گفت: در مرحله‌ی اول راه اندازی این سامانه در شیراز ۴ خودروی سوخت رسانی سیار خدمات رسانی به شهروندان را برعهده دارند.
بنی کریمی افزود: شهروندان می‌توانند با نصب برنامه کاربردی پیدو بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود از خدمات این سامانه بهره‌مند شوند.
وی گفت: سوخت رسانی در این سامانه از ساعت ۷ صبح تا ۱۹ و توسط اپراتورها بدون هیچ گونه محدودیتی در مقدار سوخت درخواستی انجام خواهد شد.
رحیمی استاندار فارس هم در مراسم آغاز به کار این سامانه در شیراز با بیان این که شیراز بعد از تهران و مشهد، سومین شهر برخوردار از خدمات این سامانه است، گفت: راه اندازی سامانه‌ی سوخت رسانی سیار علاوه بر کاهش آلودگی هوا، کاهش ترافیک و کاهش زمان سوخت گیری می‌تواند در مواقع بحرانی هم به شهروندان کمک کند.
برای راه اندازی مرحله‌ی اول این سامانه هم تا کنون ۴ میلیارد تومان هزینه شده و قرار است در صورت استقبال شهروندان تا پایان امسال تعداد خودرو‌های سوخت رسانی در این سامانه به ۱۲ خودرو افزایش یابد.

 

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *