تعطیلی میدان میوه و تره بار شیراز صحت ندارد

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی گفت: میادین میوه و تره بار و بازارچه های خدماتی روزانه و به صورت مستمر ضدعفونی می شوند و تعطیلی این میادین صحت ندارد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، عباسی با اشاره به برخی شایعات منتشر شده در خصوص تعطیلی میدان مرکزی میوه و تره بار گفت: با توجه به اهمیت تامین میوه و تره بار شهروندان محترم در این شرایط خاص، میدان مرکزی و بازارچه های سطح شهر به فعالیت خود ادامه می دهند.
وی با اشاره به سایر اقدامات این سازمان در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا افزود: تعطیلی جمعه بازار و بازارهای هفتگی، تعطیلی اغذیه فروشی های پارک ها و بوستان ها، تهیه دستورالعمل الزام رعایت موارد بهداشتی برای غرفه داران میدان مرکزی و پلمپ ۴۰ واحد محل خرید و فروش ضایعات از جمله این اقدامات است.
رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اضافه کرد: ضد عفونی کردن بازارچه های خدماتی و میدان میوه و تره بار مطابق دستورالعمل های اجرایی به صورت مستمر انجام می شود و مکاتبات لازم برای رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل های بهداشتی به غرفه داران و اتحادیه بارفروشان میدان میوه و تره بار انجام شده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *