اطفا کامل حریق هتل آسمان / احتمال واژگونی سازه هتل

مدیرعامل آتش‌نشانی شیراز با بیان اینکه هیچ موردی برای آتش‌سوزی دوباره وجود ندارد گفت: تکلیف خیابان رودکی در شورای تامین استان مشخص می‌شود. به گزارش شیراز۱۴۰۰، محمدهادی قانع در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از شیراز با اشاره به آتش‌سوزی ۱۴ ساعته هتل آسمان اظهارداشت: بعد از عملیات اطفاء و مهار کامل آتش در هتل آسمان شیراز با بررسی نیروها در تمامی طبقات هیچ چیزی وجود ندارد که دوباره سبب آتش‌سوزی شود، همچنین در طبقه منفی ۳ که محل دپو مبل بود تمامی مبل‌ها سالم بودند که به بیرون منتقل شد.

قانع با بیان اینکه از بابت آتش‌سوزی هیچ خطری وجود ندارد، خاطرنشان کرد: الان بحث سازه مطرح است که پایداری سازه به چه صورت است و با توجه به اینکه طبقات پایین گرمای ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ درجه را داشته‌اند نگرانی واژگونی سازه وجود دارد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با اشاره به تشکیل جلسه مدیریت بحران عنوان کرد: صبح امروز این جلسه شد و با حضور مهندسان سازه پایداری سازه بررسی شد.

قانع ادامه داد: پایداری سازه همچنین در جلسه شورای تامین استان که در ساعت ۱۲ امروز تشکیل می‌شود، بررسی می‌شود که نظر نهایی  برای اینکه آیا مسیر رودکی بازگشایی شود و ساکنین برگردند یا این که بازگشایی صورت نگیرد در این جلسه تصمیم‌گیری نهایی خواهد شد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *