ویدئو : ساخت تاور غول پیکر پتروشیمی در شیراز

تاور غول پیکر پتروشیمی به همت متخصصان داخلی در شیراز ساخته شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، مدیر عامل شرکت اساس صنعت شیراز در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، گفت: این تاور ۳۵۰ تن وزن و حدود ۵۰ متر ارتفاع دارد و به همت متخصصان این شرکت طراحی و ساخته شده است.
شیخی افزود: کارایی این تاور در پتروشیمی‌ها فلش کردن هیدروژن برای استفاده در پلنت اوره و آمونیاک با ظرفیت هزار و ۱۸۴متر مکعب است.  وی گفت: مواد مورد استفاده در این تجهیز شامل کربن استیل با گرید‌های ۶۰ و ۷۰ و استنلس استیل با گرید ۳۰۴ است.
مدیر عامل شرکت اساس صنعت گفت: خاص بودن ابعاد بزرگ تجهیز، وزن زیاد و اتصال چند نوع مواد با گرید‌های مختلف در بدنه اصلی آن از بارزترین ویگی‌های این تاور است.
وی گفت: با ساخت این تجهیز در داخل کشور از خارج شدن ۴ میلیون یورو ارز جلوگیری می‌شود. شیخی افزود: این تاور غول پیکر قرار است تا دو ماه آینده در پتروشیمی هنگام در منطقه انرژی بر جنوب نصب و راه اندازی شود.
>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *