حضور ۱۵ هزار گردشگر در جشنواره نرگس خفر+ویدئو

نرگس زار‌های خفر، مشام ۱۵ هزار گردشگر را عطرآگین کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، فرماندار جهرم گفت: جشنواره گل نرگس بهانه‌ای شد تا ۱۵ هزار گردشگر از نقاط مختلف به بخش خفر این شهرستان سفر کنند.
صحراییان افزود: این جشنواره دو روزه، به منظور نمایش توانمندی‌های بخش خفر شهرستان جهرم در حوزه‌های گردشگری و کشاورزی و به خصوص تولید گل نرگس برگزار شد. وی گفت: از ۳۰۰ هکتار نرگس زار بخش خفر جهرم سالانه حدود هزار و ۵۰۰ تن گل نرگس شامل ارقام مسکین پرپر و شهلا برداشت می‌شود.
فرماندار جهرم گفت: خفر با این میزان تولید رتبه اول تولید گل نرگس فارس را به خود اختصاص داده و اشتغال هزار و ۸۰۰ نفر را در پی داشته است. مدیر میراث فرهنگی شهرستان جهرم نیزگفت: در این جشنواره ۴ هزار و ۷۰۰ نفر در اقامتگاه‌های بوم گردی بخش خفر اقامت کردند.
لطفی پور افزود: تنوع غرفه‌های موجود در جشنواره، علاوه بر کسب درآمد مناسب غرفه داران، رضایت گردشگران را نیز به همراه داشته است.
>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *