محدودیت تردد در جاده شیراز ـ بیضا تا ۲۹ آذر

جاده شیراز – بیضا به دلیل عملیات راه‌سازی آزاد راه شیراز – اصفهان مسدود است. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان فارس از اعمال محدودیت تردد در جاده شیراز _ بیضا به دلیل انجام عملیات راه‌سازی آزاد راه شیراز _ اصفهان خبر داد .
حمید احمدی افزود : این جاده  از امروز تا ۲۹ آذر از ساعت ۷ صبح تا ۵ بعد از ظهر مسدود  و تردد از جاده قدیم شیراز _ بیضا مقدور است.وی درخصوص آخرین وضعیت راه های استان نیز گفت : براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر استان، در حال حاضر به استثنای جاده شیراز – بیضا، مابقی محور‌های استان باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

احمدی ادامه داد : براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۲۶ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، در شبانه روز گذشته کل تردد ثبت شده نسبت به روز قبل ۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد که ۱۵ درصد این تردد‌ها مربوط به وسایل نقلیه سنگین بوده است.
رییس مرکز مدیریت راه‌های استان فارس افزود : اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ در محور مرودشت _ شیراز و کمترین تردد در محور بوشکان _ فراشبند بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ صورت گرفته است.
احمدی با بیان اینکه دیروز و امروز ۲۴ شهرستان استان دارای بارش باران و ۶ شهرستان دارای بارش برف بوده است، افزود: در این مدت توسط ۳۱۱ ماشین آلات راهداری، هزار و ۲۳۴ کیلومتر از جاده‌های استان برف روبی شده است.
وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ مسافر گرفتار شده در جاده‌های استان اسکان داده شده و ۱۶۴ خودرو نیز رهاسازی شده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *