گفت وگو با هادی چوپان قهرمان پرورش اندام جهان

هادی چوپان قهرمان پرورش اندام جهان

هادی چوپان، قهرمان پرورش اندام و بدنسازی از دنیای حرفه‌ای مسابقات سخن گفت و توصیه‌هایی برای جوانان علاقه‌مند ارائه کرد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، هادی چوپان قهرمان پرورش اندام و بدنسازی به جوانان توصیه کرد که ورزش را برای سلامتی پیش ببرند تا اینکه به دنبال رقابت باشند.

وی معتقد است که در ورزش از هر هزار نفر یک نفر استعداد رقابت را دارد، قرار نیست هر هزار نفر بتوانند مسابقه دهند. یک اشتباه بزرگی در بین جوانان ما باب شده این است که هر کس وارد باشگاه می شود، می خواهد قهرمان شود.

چوپان می‌گوید: جوانان ما برعکس متوجه شدند ورزش اول از همه برای سلامتی است. بعد از سلامتی برای فرهنگسازی، تنوع و تفریح است. بعد از این ها استعداد بدنی و ژنتیک برای مسابقات مهم است، باید این استعداد بدنی وجود داشته باشد تا بتواند به مسابقه فکر کند.

وی که مجوز شرکت در مستر المپیای آمریکا را کسب کرده، از علاقه‌اش به وطن می‌گوید و معتقد است که هیچ وقت هیچ کس نمی تواند از مادرش دل بکند و بدترین عذاب هم از دست دادن مادر است. وطن ما، مادر ماست هیچ وقت نمی‌توانیم ترکش کنیم.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *