نائب قهرمانی فرنگی کار فارس در جایزه بزرگ گرجستان

محمد علی گرایی به مدال نقره پیکار‌های کشتی فرنگی جایزه بزرگ گرجستان دست یافت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رقابت‌های بین المللی جایزه بزرگ گرجستان جام بالاوادزه و کارتوزیا با معرفی نفرات برتر به پایان رسید و در وزن ۷۷ کیلوگرم محمدعلی گرایی کشتی گیر شیرازی در دور نخست باکوری گوگولی از گرجستان را با نتیجه ۶ بر یک مغلوب کرد و در دور دوم مقابل میندیا تسولیکیدزه از گرجستان با نتیجه ۱۰ بر ۷ به پیروزی رسید.

گرایی در دور سوم هم موفق شد رافائل یونس اف از روسیه را با نتیجه ۶ بر ۵ پشت سر بگذارد و به دیدار فینال وزن ۷۷ کیلوگرم راه یابد. محمد علی گرایی در دیدار فینال مقابل کیم هیون وو دارنده مدال‌های طلا و برنز المپیک و طلا و برنز جهان از کره جنوبی با نتیجه ۸ بر ۶ شکست خورد و بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.
این رقابت‌ها که جزء سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی بود، روز‌های ۱۲ تا ۱۴ تیرماه با حضور کشتی گیران مطرح جهان به میزبانی شهر تفلیس گرجستان برگزار شد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *