مدیرعامل صندوق توسعه صادرات استان فارس؛

مراکز تجاری استان فارس در کشورهای روسیه، قطر و عمان راه‌اندازی می‌شود

مدیر عامل صندوق توسعه صادرات استان فارس از راه‌اندازی مراکز تجاری این استان در دیگر کشورها خبر داد و گفت: روسیه، قطر و عمان از جمله این کشورها هستند.

به گزارش شیراز ۱۴۰۰،سکینه سیاحی در گفتگو با تسنیم، با بیان اینکه راه‌اندازی مراکز تجاری استان فارس در دیگر کشورها به نمایندگی از اتاق بازرگانی شیراز از جمله اقدامات برای توسعه صادرات استان است، اظهار داشت: این مرکز در روسیه در شهر آستاراخان که نزدیک‌ترین شهر این کشور به ایران است، راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه این مرکز کمک خوبی برای صادرکنندگان به ویژه صادرکنندگان کوچک است، گفت: تلاش می‌شود که از طریق این مرکز بازاریابی مناسبی برای تولیدات استان فارس در بازار روسیه و کشورهای روس‌زبان انجام شود.

مدیرعامل صندوق توسعه صادرات استان فارس افزود: پس از روسیه این مرکز در کشورهای قطر و عمان راه‌اندازی می‌شود که برنامه‌های جامعی در این زمینه در دست تدوین است.

سیاحی راه‌اندازی بانک اطلاعاتی صادرکنندگان و تولیدکنندگان را از دیگر برنامه‌های توسعه صادرات استان فارس ذکر و بیان کرد: در این بانک اطلاعاتی علاوه بر صادرکنندگان و تولیدکنندگان محصولات صادراتی، دارندگان زیرساخت‌های صادراتی از جمله صنایع سورتینگ و بسته‌بندی نیز لحاظ می‌شود.

وی عنوان کرد: تدوین این بانک از برنامه‌های در دست اقدام صندوق توسعه صادرات استان فارس است که در آینده نزدیک انجام می‌شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *