شمارش معکوس بهره برداری از ایستگاه مترو رازی؛

گزارش تصویری:ایستگاه مترو رازی

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

4 نظر

 1. سپنتا

  ایستگاه شمالی وضعیت بسیار نامناسبی داره این ایستگاه ورودی نواحی کیانشهر – آزادگان – پست و حتی شهرک پرواز هست که هیچ دسترسی راه آسفالته نداره و کوچه منتهی به ایستگاه خاکی هست و متاسفانه شهرداری منطقه 11 هیچگونه اقدامی برای رفع این مشکل نکرده است.

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 2. امیر کامیار

  خدا کنه بطور ضربتی این تکمیل ایستگاه‌ها در بلوار مدرس انجام و تمام بشه… وضع این بلوار الان بمراتب بدتر از زمانیست که تونل‌های مترو را حفاری میکردند. الان آسفالت‌ها و معابر زخم و خراب، جداول شکسته و بهم ریخته، کلّ بلوار حالت کارگاهی داره…ورودی شهر توریستی شیراز به این شکل واقعا جای شرمندگی داره…یک زمان می‌گفتیم بلوار خلیج فارس از پًل فسا نابسامان است حالا باید بگیم اون پیشکش، وضع بلوار مدرس را از این همه بهم ریختگی و خرابی‌ نجات دهید. جایی که روزی زیباترین بلوار شیراز بود.

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
  1. علی

   دیگه مطمئن باش نه بلوار مدرس به اون شکوهش برمیگرده نه ولیعصر . هرجا رسیدن مجوز مغازه دادن هرجا دلشون خواست چمن کاشتن هرجا همدلشون نخواست کاشی کردن و تابلو تبلیغاتی نصب کردن.

   موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

   پاسخ
 3. فرهاد

  انشاالله با المانهای فرهنگی که نماد پایتخت فرهنگی ایران باشد زیباسازی شود

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *