مديركل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس خبر داد؛

برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ و تله‌کام در کیش

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ و تله‌کام در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش شیراز ۱۴۰۰ و به نقل از فارس، مهرداد سهرابی امشب در نشستی خبری با اشاره به هدف اصلی نمایشگاه کیش که معرفی شرکت‌ها و محصولات فناورانه در حوزه‌های مختلف مرتبط با الکامپ و تله‌کام است، اظهار داشت: این نمایشگاه توسط شرکت فروغ افکار و با حمایت اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس برگزار می‌شود.

وی افزود: استان فارس در سنوات گذشته نمایشگاه‌های پانزدهم و شانزدهم الکامپ و تله‌کام را برگزار کرد که در نمایشگاه شانزدهم موفقیت‌های خوبی حاصل شد و به همین منظور درصدد برنامه‌ریزی برای برگزاری یک نمایشگاه بین‌المللی برآمدیم.

سهرابی همچنین گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف این نمایشگاه زمینه‌سازی برای ارتباط بین کسب‌وکارها و تبادل تجربه‌ها و تکنولوژی‌ است که برگزاری این نمایشگاه بی‌گمان در ارتقای شاخص‌های علمی حاضران در نمایشگاه مؤثر است.

در ادامه این نشست خبری مجری نمایشگاه الکامپ و تله‌کام کیش نیز گفت: این نمایشگاه هفدهم تا بیستم بهمن‌ماه ۹۶ در مرکز بین‌المللی نمایشگاه‌های جزیره کیش با حضور شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

جواد مرادپور با بیان اینکه نمایشگاه‌های الکامپ و تله‌کام از دادوستدهای خرد و اولیه به ارائه تکنولوژی و دادوستد دانش سوق پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: برای شرکت در این نمایشگاه از ابتدای آبان ماه فراخوان داده‌شده که علاقه‌مندان به حضور در آن می‌توانند تا پانزدهم دی‌ماه برای شرکت ثبت‌نام کنند.

وی همچنین گفت: دبیرخانه مرکزی نمایشگاه‌های فوق در شهر شیراز مستقر شده است، ضمن اینکه در شهرهای کیش، مشهد و تهران نیز دبیرخانه‌هایی برای ثبت‌نام شرکت‌های علاقه‌مند مستقر است.

مرادپور اضافه کرد: در فاز اول نمایشگاه ۷ هزار متر فضای نمایشگاهی پیش‌بینی‌شده و تلاش داریم تا این نمایشگاه با حضور ۱۸۰ شرکت داخلی و خارجی از بخش‌های دولتی و خصوصی برگزار شود.

وی با بیان اینکه امکان توسعه فضای نمایشگاه تا ۲۱ هزار مترمربع می‌باشد، تصریح کرد: امید داریم که وسعت نمایشگاه حداقل ۱۴ هزار مترمربع را در بربگیرد.

این مقام مسؤول با اشاره به برنامه‌های جنبی نمایشگاه نیز گفت: هم‌زمان با این نمایشگاه، سمینارهای علمی و تخصصی، استارتاپ‌، نخستین مسابقه رایانه جایزه بزرگ کیش و… نیز برگزار خواهد شد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *