تشدید برخورد پلیس با موتورسواران متخلف

طرح تشدید برخورد با موتور سواران متخلف در شیراز اجرا می‌شود.

به گزارش شیراز ۱۴۰۰ ، فرمانده انتظامی شهرستان شیراز در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما فارس گفت:بر اساس قانون ، جریمه تردد موتورسیکلت سواران متخلف در خطوط ویژه اتوبوس رانی ۸۰۰ هزار ریال، تردد در پیاده رو ۶۵۰ هزار ریال وانجام حرکات نمایشی با موتور سیکلت ، یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است.
سرهنگ القاصی مهر با بیان اینکه نداشتن کلاه ایمنی جریمه ۶۰۰ هزار ریالی را برای موتورسواران متخلف به همراه دارد، ادامه داد: این میزان جریمه برای هر یک از ترک نشینان بدون کلاه ایمنی نیز جداگانه محاسبه می شود .
فرمانده انتظامی شهر شیراز با بیان اینکه حمل بار غیر متعارف با موتورسیکلت ، جریمه ۴۰۰ هزار ریالی دارد، تصریح کرد: عبور از خط ویژه و پیاده رو، نداشتن کلاه ایمنی و انجام حرکات نمایشی با موتورسیکلت نیز منجر به توقیف موتور سیکلت می‌شود .
سرهنگ القاصی مهر ادامه داد : اگر موتورسیکلت برای بار اول توقیف شده باشد ، به مدت یک هفته و در صورت تکرار به مدت یک ماه در پارکینگ خواهد بود.
فرمانده انتظامی شیراز با تاکید بر اینکه راندن موتور سیکلت بدون داشتن گواهینامه معتبر تخلف است، تصریح کرد: متاسفانه برخی از جوانان بدون داشتن گواهینامه از موتور سیکلت استفاده می‌کنند که این افراد به دادسرای پلیس راهور معرفی شده و جریمه شان با نظر مقام قضایی اعمال می‌شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. کامران

    این نرخ جریمه ها رو که با سرچ در گوگل میشه پیدا کرد، چه اقدامی واسه برخورد با ماشینهایی که در پیاده رو پارک میکنن و موتورهایی که در پیاده رو ویراژ میرن قراره انجام بدن؟ آیا اصلا قراره کاری کنن؟ آیا اصلا میتونن کاری کنن؟ آیا اصلا بلد هستند؟؟؟

    موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *