مديركل ورزش و جوانان فارس اعلام كرد؛

بهره‌برداري رسمي از زمين چمن ورزشگاه پارس تا پايان مهر

مديركل ورزش و جوانان استان فارس گفت: اميدواريم بهره‌برداري رسمي از زمين چمن ورزشگاه پارس را در هفته تربيت‌بدني و تاپايان مهرماه با برگزاري يك بازي از سري مسابقات جام حذفي آغاز مي‌شود.

تصویر هوایی از استادیوم ۵۰ هزار نفری پارس شیراز

به گزارش شیراز 1400 حيدرعلي كامياب در گفت و گو با ايسنا با يادآوري اينكه ورزشگاه پارس شيراز بعد از 22 سال، ارديبهشت امسال با حضور رئيس‌جمهور افتتاح شد، گفت: افتتاح اين ورزشگاه به معناي تكميل تمام بخش‌ها و تحويل كار نبود.

او ادامه داد: ورزشگاه پارس شامل يك محدوده 48 هكتاري است كه مجموعه چمن و پيست تارتان يكي از بخش‌هاي آن محسوب مي‌شود و مي‌توان گفت زمين چمن اين ورزشگاه فاز يك آن است.

كامياب با تاكيد براينكه براي استفاده از زمين چمن در ورزشگاه‌هايي كه تازه تاسيس يا چمن آن باسازي شده باشد، بايد مدت ريكاوري 2 ساله‌اي را مورد توجه قرار داد، گفت: ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد، دوره ريكاوري 2 ساله را طي كرده است.

او گفت: اگر ما براي بهره‌برداري رسمي از اين ورزشگاه و برگزاري رقابت‌هاي فوتبال در آن تعلل كرديم، قصد ريكاوري بهتر و داشتن چمن مطلوب‌تري بوده است؛ علي‌ايحال و با آنكه تمايل داريم دوران ريكاوري طولاني‌تر باشد، همزمان با هفته تربيت‌بدني اولين رقابت فوتبال را در اين ورزشگاه ميزباني مي‌كنيم.

كامياب همچنين گفت: پيمانكار ورزشگاه پارس ملي بوده و تحت نظارت شركت توسعه و تجهيز اماكن ورزشي فعاليت مي‌كند، لذا ورزش و جوانان فارس تنها در امور مربوط به محوطه‌سازي بيروني و مسيرهاي دسترسي راسا و به شكل مستقيم ورود كرده و به حمدالله اين بخش را به‌خوبي انجام داده است.

مديركل ورزش و جوانان فارس با قدرداني از افشاني استاندار سابق فارس،‌ گفت: خوشبختانه آقاي تبادار استاندار كنوني فارس هم از علاقه‌مندان همراه و حامي ورزش و توسعه اماكن و فعاليت‌هاي ورزشي است و اميدواريم مسير آغاز شده طي 2 سال اخير همچنان با قوت ادامه پيدا كند.

كامياب با پذيرفتن اينكه صندلي‌هاي ورزشگاه ميانرود كيفيت بالايي ندارد، گفت: صندلي‌هاي اين ورزشگاه 5 سال قبل و پيش از اينكه تاسيسات اصلي هنوز آماده باشد خريداري شده بود به همين دليل به لحاظ كيفي به‌روز نيست.

مديركل ورزش و جوانان فارس تصريح كرد: قول مي‌دهم كه بعد از تحويل اين پروژه به ما، تمام عيوب در ابعاد مختلف زيباسازي، كيفي و … را رفع كنيم تا يكي از زيباترين ورزشگاه‌هاي كشور را داشته باشيم.

كامياب خاطرنشان كرد: هم‌اينك محوطه‌سازي بيروني كامل، اسكوبورد نصب و تيم مديريتي مجموعه ورزشي به همراه كاركنان هم در محل مستقر شده‌اند و اميدواريم كار به موقع تحويل ورزش و جوانان شود.

او گفت: براي تكميل اين مجموعه ورزشي، پايگاه شماره 2 ورزش قهرماني را راه‌اندازي و به ميزان 400 ميليون تومان تجهيزات در اين پايگاه نصب كرده‌ايم.

كامياب همچنين از طراحي خانه كاراته، استخر بين‌المللي، جاده سلامت، مجموعه بانوان و … در ورزشگاه پارس خبر داد و گفت: براي ورزشگاه پارس پيش‌بيني محلي براي هتل و پيست دوچرخه‌سواري و دوميداني هم انجام شده است.

مديركل ورزش و جوانان استان فارس تصريح كرد: اگر عمري باشد قول مي‌دهم بخشي از اين مجموعه‌ها را در 2 سال آينده احداث و تكميل و آمده بهره‌برداري كنيم.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. فرهاد

    به امید حضور هرچه سریعتر تیمهای شیرازی در لیگ برتر و برگزاری مسابقات آنها و همچنین مسابقات بین المللی در این ورزشگاه زیبا

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *