با سرمایه گذاری ۷/۸ میلیارد دلاری عملیات ساخت شهربین المللی سلامت و گردشگری در شیراز آغاز شد

همزمان با سفر دکتر روحانی به شیراز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عملیات ساخت شهر بین المللی سلامت و گردشگری پنجشنبه در شیراز آغاز شد.به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از ایرنا، عملیات ساخت شهر بین المللی گردشگری و سلامت، همزمان با افتتاح ۲۶۱ پروژه بهداشتی درمانی استان فارس آغاز شده است.
بنا به اعلام کارشناسان مربوط، این طرح حوزه بهداشت و درمان بزرگترین پروژه با مشارکت بخش خصوصی است که اهداف توریسم درمانی را دنبال می کند.
دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در محل پروژه شهر بین المللی گرشگری و سلامت واقع در ۲۲ کیلومتری شیراز و ارتباط زنده با بیمارستان پیوند اعضای بوعلی سینا ، این پروژه را معرفی و دکتر روحانی نیز آغاز عملیات ساخت آن را اعلام کرد.
رئیس جمهوری در این آیین آغاز به کار این پروژه حوزه سلامت از کار بزرگی که در زمینه سلامت در کشور انجام گرفته و راه اندازی تخت های جدید بیمارستانی، مراکز بهداشتی و درمانی، قدردانی کرد.
دکتر حسن روحانی اظهار داشت:امیدواریم بتوانیم تا پایان این دولت، اقداماتی در زمینه سلامت انجام دهیم که مردم با مشکلات کمتری مواجه باشند.
وزیر بهداشت و درمان نیز در حاشیه آغاز عملیات این طرح حوزه سلامت اظهار داشت : در طول مدت فعالیت دولت یازدهم ۳۷۰ میلیارد تومان در حوزه بهداشت استان فارس،صرف شده است.
دکترهاشمی گفت:‌سرمایه گذاری حدود هفت و هشت دهم میلیارد دلاری برای ساخت این شهر سلامت انجام شده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

7 نظر

 1. شهر راز

  امین جان تا قبل از این حدود ۲/۵ میلیارد دلار(۱۰ هزار میلیارد تومان) برای این پروژه قرارداد سرمایه گذاری منعقد شده بود! آیا واقعا کل ۷/۸ میلیارد دلار ،اونطور که وزیر بهداشت گفتند برای این پروژه سرمایه گذاری جذب شده؟
  (( دکترهاشمی گفت:‌سرمایه گذاری حدود هفت و هشت دهم میلیارد دلاری برای ساخت این شهر سلامت انجام شده است. ))
  از کی ایجاد کارگاه های ساختمانی آغاز میشه؟
  آیا معدن شن و ماسه به پروژه اختصاص داده شد؟

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 2. شهر راز

  کل اقتصاد شیراز با این پروژه میتونه متحول بشه!
  شاید توی دنیا هم بینظیر باشه علاوه بر خاورمیانه!
  شیراز همین الآنش هم در پزشکی در کشور بهترینه!
  شیراز با ابعاد درمانی این پروژه کاملا در پزشکی بی رقیب میشه و با ابعاد گردشگری اون هم میتونه در گردشگری کاملا تحول ایجاد کنه و در اون بعد هم بی رقیب بشه!
  در واقع شهر سلامت شیراز بزرگترین پروژه ی گردشگری ، تفریحی ، درمانی و اقامتی کشور هست!

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 3. سهیل

  موقعیت مکانی پروژه دقیقا مشخص هست؟!یعنی دقیقا کجا قرار میگیره؟!با این حدود کیلومتر ۲۲ فکر میکنم حوالی منطقه کلستان باشه،درسته؟!

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 4. حسین

  به قول هیتلر دروغ هر چی بزرگتر باورش هم بیشتر اخه کدوم ابلهی با کدوم توجیه اقتصادی این پولو خرج میکنه اصلا سرمایه گزار این طرح کیه که همچین پولی دارهثروتمندترین تددم ایران هم این میزان پول نداره وقتی که کل لودجه عنمرانی مملکت حدود ۳ میلیارد دلاره

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 5. محمد(پیرخرابات

  قلع و قمع درختان زیبا و سایه دار و فضای سبز پارک بعثت
  در اقدامی عجیب و سوال برانگیز درختان کهنسال و سایه دار پارک بعثت در نقاط مختلف پارک توسط شهرداری قلع و قمع شدند و بجای آنها نهال کاشته شد! این درختان که بصورت انبوه و ردیفی‌ قرار داشتند و باعث
  زیبایی‌ و سایه دار شدن این پارک بودند همگی‌ نابود شدند. زیبایی‌ ،طراوت و شهرت پارک بعثت به این درختان بود… ضمن اینکه قسمت زیادی از چمنکاریهای پارک را هم خود شهرداری بصورت ضربتی نابود کرده است.!
  سوال اینست چرا این درختان زیبا، بلند و سایه دار را از جا در آوردند؟ مشکل کجا بوده؟ با وجود نبود سکو و آلاچیق برای دورهم نشینی شهروندان چرا چمنکاری‌ها را هم شخم زدند؟
  خلاصه کلام؛ کافیست سری به این پارک بزنید تا ببینید چه بالایی بر سر آن آورده اند . پارک بعثت دیگر زیبایی و سرسبزی قبل را ندارد و جز افسوس چیزی باقی‌ نمانده است….تصاویر را ببیند و خود قضاوت کنید. چندین سال طول می‌کشد تا این نهال‌ها به بلندی و زیبایی درختان قبلی‌ شوند؟
  ….استثنایی و عقب مونده هستن اینا بخدا…..

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *