اجرای محدودیت های ترافیکی در پروژه زیرگذر گلستان

از روز سه شنبه مورخ ۰۳‏/۱۲‏/۹۵ به دلیل آغاز فاز سوم عملیات اجرایی پروژه زیرگذر گلستان محدودیت های ترافیکی در معابر اطراف این پروژه به اجرا در می آید. به گزارش شیراز۱۴۰۰، مدیر عامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری با اعلام این مطلب گفت : پروژه ادامه زیرگذر گلستان با هدف زیبا سازی و ساماندهی ترافیکی ورودی این محور می باشد که با توجه به اتصال آزاد راه شیراز – اصفهان به مسیر فوق در آینده سهولت تردد و ایمنی بیشتر ضروری می باشد.
مهندس مستمع اضافه کرد : این زیرگذر به طول ۲۱۰۰ متر و با احداث ۶ پل ( دور برگردان ) و با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال به مدت ۵‏/۲ سال در حال اجرا است و پیشرفت فیزیکی آن حدود ۴۵ درصد می باشد . وی با اشاره به بخشی از ابعاد این پروژه گفت : پروژه فوق از نظر ابعاد عملیاتی ۳ برابر پروژه زیرگذر دلگشا ست و این نشان از عظمت این پروژه می باشد. وی اضافه کرد با اجرای این طرح ترافیک دور برگردان روبروی شهرک قمشه مسدود و به ۳۵۰ متر پائین تر ( بعد از پلیس راه ) انتقال پیدا می کند . مستمع افزود قطعه اول این پروژه از انتهای بلوار دکتر حسابی شروع و ۵۰۰ متر بعد از پلیس راه شیراز – سپیدان به اتمام می رسد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. جابر

  طراحی دور برگردون ها که بازم کلی اشکال داره؟!!!!!
  خوب این همه پول و زحمت چرا دور برگردونا رو دوقلو نمیسازن؟
  فقط کیشو دوقلو هست.
  مطمعنا بعدا بازم ترافیک خواهیم داشت.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *