از ۰٫۰۳ تا ۲٫۳۸ پیشرفت ساخت در 3 ماه!

گزارش پیشرفت ۳ ماهه طرحهای عمرانی: حال ناخوش پروژه های شهرداری شیراز

سایت خبری - تحلیلی شیراز۱۴۰۰: در حالیکه تعداد پروژه های عمرانی بزرگ شهرداری شیراز شامل پل و بزرگراه و یا طرحهای فضای شهری به اندازه انگشتان یک دست هم نمیرسند، بازهم روند پیشرفت این طرحها بسیار کند و مایوس کننده است. بر اساس گزارش منتشر شده در وبسایت معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز طرح های مهم درحال ساخت شهرداری شیراز از اسفند ۹۷ تا اردیبهشت ۹۸ پیشرفتی بین ۰٫۰۳ تا ۲٫۳۸ درصد داشته اند که رقمی ناچیز محسوب شده و نشانگر رکود در روند اجرای طرحهاست.
هر چند ممکن است تعطیلات نوروز بر پیشرفت پروژه ها تایثیرگذار بوده باشد اما بازهم پیشرفت طرحها در زمان خارج از این بازه نیز بسیار ناچیز می باشد.

نکته جالب اینکه در گزارش جدید اطلاعات مربوط به فاز نهایی بزرگراه کوهسار حذف شده و اطلاعاتی درباره بزرگراه های درحال ساخت جدید مانند گلبهار و شمالغرب ارایه نشده است.

اکنون باید در انتظار نشست و دید که آیا طبق وعده شهردار شیراز پروژه های درحال ساخت تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهند رسید یا بازهم با تاخیر روبرو خواهند بود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

6 نظر

 1. سبحان

  ای کاش میشد به جای نشستن و خواندن این متن یه کاری برای این وضع نامناسب بکنیم.
  به هر حال الان شهردار طی چند بار گفته تا آخر امسال این طرح ها اجرا میشه و درباره پردیس سینمایی جوان و آمفی تئاتر هم صحبت میشه ولی فکر نکنم این پروژه ها تا اون موقع تموم بشه

  پاسخ
 2. mohamad

  با شعار شهر انسان محور روی کار آمدن و با استفاده از همین شعار به پروژه های عمرانی بی توجه شدن و هیچ پروژه انسان محور خاصی هم اجرا نکردن .
  همینکه تو چندین ماه یه پروژه یک درصد پیشرفت کنه واقعا شاهکار داره !

  پاسخ
 3. شهروند

  ادمین عزیز لطفا وضعیت چپگرد دلگشا هم در یک صفحه مجزا بررسی کنید شاید فرجی شد بنده اونجا زندگی نمیکنم اما محل رفت آمدم هست جدید یکی از خونه ها یی که حیاطش خراب شده رفته پارکینگ تو یکی از اتاقش درست کرده مثل خرابه های جنگ تحمیلی شده بقیه خونه ها هم راحت سر جاشونه شهرداری چیکار میکنه واقعا! فردا یه سوژه جدید واسه تمسخر شهرمون میشه! مگه پروژه های که خانه های که باید تملک بشه وسر راه مردم قرارمیگیرن نباید حتی بصورت دادگاهی و قهری تخریب بشن چرا پس نمیشه ؟

  پاسخ
 4. علیرضا حسینی

  پروژه‌ها تقریباً تعطیل هستند. در پروژه چپگرد صدرا که هر روز از کنارش عبور می‌کنم هیچ کارگر و هیچ تجهیزات کارگاهی دیده نمی‌شود! چپگرد صدرا که کاملاً و واقعاً تعطیل است.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *