پیش بینی شیراز1400 محقق شد: پرسپولیس امروز در شیراز میزبان است

با تصمیم عجیب و البته از روی راحتی مسوولان، ورزشگاه حافظیه بین هواداران قشقایی و پرسپولیس بصورت نصف به نصف تقسیم شد. به گزارش شیراز1400، همانگونه که چندی پیش شیراز1400 اعلام کرده بود، مسوولان استان و شهرمان هیچگونه زحمتی برای احقاق حق تیم شیرازی قشقایی را متحمل نشده و حق میزبانی را برای تیم پرسپولیس ادا کرده و نیمی از ورزشگاه حافظیه را در اختیار این باشگاه قرار دادند تا به راحتی به صعود به مرحله بعد جام حذفی بیندیشد. نمونه این اتفاق در هیچ کجای کشور رخ نمی دهد و البته پاسخ به چرایی آن، نیاز به فکر زیادی ندارد:

“رئیس هیات فوتبال فارس گفت: با توجه به ظرفیت ورزشگاه حافظیه شیراز برای بازی تیم های قشقایی شیراز و پرسپولیس تهران، تنها 10 هزار بلیت با قیمت 30 هزار ریال به فروش می رسد.

غلامعلی هنرپیشه در گفت و با ایرنا بیان کرد: تماشاگران می توانند از ساعت 10 جمعه نهم مهرماه جاری برای تهیه بلیت به ورزشگاه حافظیه مراجعه کنند و ورودی ها هم به گونه ای تعبیه شده که هرنفر پس از خرید بلیت بلافاصله وارد ورزشگاه می شود.
وی ادامه داد: با این حال پیش بینی کرده ایم در صورتی که ازدحام جمعیت زیاد شود از هفت صبح روز بازی درهای ورودی ورزشگاه بازشود .
او افزود: مدیرعامل باشگاه قشقایی در خواست کرده بود 90 درصد از صندلی های ورزشگاه در اختیار تماشاگران این تیم قرار گیرد اما تصمیم بر این شد نیمی از ورزشگاه در اختیار تیم میزبان و نیم دیگر در اختیار تیم میهمان قرار گیرد .
رئیس هیات فوتبال فارس بیان کرد: تمهیدات خوبی برای رفاه حال تماشاگران در نظر گرفته شده و از آنها می خواهیم مانند همیشه با نیروهای انتظامی مستقر در ورزشگاه همکاری داشته باشند.
وی اضافه کرد: قرار است امکاناتی برای تماشاگرانی که ازشب قبل از بازی به شیراز می آیند در محل باغ ملی فراهم شود.
هنرپبشه افزود: برای خبرنگاران هم براساس فهرست اسامی، کارت ورود به ورزشگاه صادر می شود و آنها می توانند با ارسال یک قطعه عکس به هیات فوتبال برای تهیه کارت اقدام کنند.
وی اظهار امیدواری کرد با همکاری طرفداران هر دو تیم، شاهد یک بازی جذاب باشیم تا آنها با خاطره ای خوش ورزشگاه را ترک کنند.
دیدار تیم های فوتبال قشقایی شیراز وپرسپولیس تهران در مرحله سوم رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور (جام آزاد سازی خرمشهر ) جمعه نهم مهرماه جاری در ساعت 15در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.”

 

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

4 نظر

  1. هیچ کس

    من که شیرازی نیستم کلی عصبانی شدم از این موضوع. واسه چی باید نصف ورزشگاه واسه پرسپولیس باشه مث اینکه مسئولین شیراز خوششون میاد تیمی توی لیگ برتر نداشته باشن. خوب نیست واسه شهری مث شیراز که چند ساله تیمی توی لیگ برتر ندارن و باعثش هم همین رفتار مسئولینش بوده.

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *