جعفری : تحت هر شرایطی فجر را حفظ می کنیم

مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز گفت: تحت هر شرایطی باید تیم فجر را حفظ کنیم. جعفر جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه تیم فجر شهید سپاسی شیراز به مردم استان فارس تعلق دارد افزود: تمامی تلاش ما طی چندین سال گذشته حفظ و نگهداری از این تیم بوده است.

وی با بیان اینکه حضور یاوری در این تیم در جهت رشد تیم فجر است، یادآور شد: هر زمانیکه یاوری به شیراز آمده برای تیم‌های این شهر موثر بوده و امیدواریم در سال جاری نیز موفقیت حاصل شود. مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، مبنی بر وجود شایعاتی در خصوص حضور یاوری در تیم فجر، گفت: هرگونه شایعه در این خصوص را به شدت تکذیب می‌کنم.

جعفری یادآور شد: «پیروانی» برای تیم فجر زحمت‌های زیادی کشید اما ما باید به فکر تیم باشیم در زمانیکه تیم فجر نمی‌توانست نتایج قابل قبولی را کسب کند. وی ادامه داد: پس از موافقت ما با استعفای «پیروانی»، هیئت مدیره باشگاه تصمیم گرفت که «علی کلانتری» را به عنوان مربی برای بازی در مقابل راه آهن انتخاب کند که خوشبختانه در این بازی نیز نتیجه قابل قبولی به دست آمد.

مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه تا زمان پذیرفته شدن استعفای «یاوری» هیچگونه صحبتی با او نکردیم، گفت: زمانیکه استعفای «یاوری» از جانب مسئولین باشگاه مس کرمان پذیرفته شد ما با او وارد مذاکره شدیم و هیچگونه کار غیر اخلاقی نیز انجام ندادیم.

جعفری در پاسخ به این سئوال که به چه دلیل «یاوری» از تیم جدا شد و امروز مجدد به این تیم باز گشته است، گفت: حضور مجدد «یاوری» خواسته طرفداران و مردم شیراز بود که ما نیز به این درخواست احترام گذاشتیم.

وی تصریح کرد: تمامی فکر و تفکر هیئت مدیره باشگاه فجر پاسخ دادن به خواسته‌های مردم است و اینکه ما باید برای موفقیت تیم فجر مثل گذشته تلاش کنیم. مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی شیراز یادآور شد: «یاوری» با فضای موجود در تیم فجر و شهر شیراز آشنایی کامل دارد و به همین دلیل است که به کسب نتیجه از جانب او امیدواریم.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

7 نظر

  1. امیر م

    بازیکنان فصل قبل اقای یاوری بجز سه نفر همه حفظ شده اند و ۷ بازیکن جدید هم جذب شده اند و با شناختی که اقای یاوری از تیم داره انشالله تیم به نتیجه مطلوب میرسه

    پاسخ
  2. حامد-شهرراز

    امین جان اگه تو گوگل ارت نگاه کنی. البته در تصاویر جدید.کنار ورزشگاه پارس، یه چیزی شبیه ورزشگاه اما کوچیکتر هست.بشکل اسکلت بندی. شما نمیدونی چیه؟؟

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *