جدول جدید حرکت قطارهای مترو شیراز پس از افتتاح ایستگاه زندیه

برای مشاهده جدول جدید حرکت قطارهای مترو شیراز پس از افتتاح ایستگاه زندیه کلیک کنید.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

11 نظر

 1. فرناز

  بغیر از یکی دوتا، سایر اسم ایستگاهها افتضاح است، البته طبق معمول مانند اسم خیابان ها کپی از تهرانه

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
  1. محمدسعید

   میرزای شیرازی و نمازی و زندیه و شاهد و قصرالدشت که اصالتا مال شیراز هستن.نامهای بسیار خوبی هم هست. اوینی و مطهری و شریعتی هم که اختصاص به تهران نداره و تو مشهد و اصفهان و تبریز و قم هم نمونه هاشون فراوان هست. پس مشکل چیه؟؟؟اتفاقا در مورد نام گذاری اسم ایستگاه های مترو در شیراز خیلی بهتر از نامگذاری خیابان ها و طرح های عمرانی عمل شده. شک نکنید و این دو مورد رو با هم خلط نکنید لطفا.

   موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

   پاسخ
  2. شهر راز

   بهترین جاها و معروف ترین قسمت ها و ساختمان های تهران به نام پاسارگاد و ارم و حافظ و سعدی و… نامگذاری شده ، همین کم مونده که در نامگذاری بریم از یه شهر دویست ساله تقلید کنیم!

   موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

   پاسخ
 2. محمدسعید

  شیراز اونقدرها اصالت و فرهنگ و مفاخر داره که نیازی به تقلید از نامهای تهران نداشته باشه. اون تهرانیا هستن که اسم بسیاری از خیابون ها و اماکن شهرشون رو از مفاخر و مکان های دیدنی شهرهای دیگه از جمله شیراز گرفتن. در ضمن تا اونجا که بنده اطلاع دارم چند موردی که در شهر شیراز دیدم نام برخی مغازه ها و کافی شاپ ها و رستورانها و مکان های دیگه رو به نام های معروف تهران نامگذاری کردن صاحبان اونها اصالتا تهرانی هستن و این نامگذاری هم بنا به میل و سلیقه اونها کاملا طبیعی است وگرنه هیچ شیرازی نمیاد با وجود این همه اسم قشنگ نام های تهرانی رو از سر تقلید انتخاب کنه.

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 3. Heydar-Shz

  شهر راز و محمد سعید؛ این چ حرفیه ک میزنین؟! تهران پایتخت کشوره و متعلق به تمامی ایران پس طبیعیه از نام های مناطق دیگه هم استفاده بشه اونم چه منطقه ای بهتر از زادگاه پارس؟ بزا مجتمع و ساختمون های تهران بنام پارس کوروش پاسارگاد سعدی و… نام گذاری بشه تا همه بدونن تهران مرکز ما فارس هاست. یکم عاقبت اندیش باشید

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 4. patr

  صادقانه بگم چیزی از این جدول بی در و پیکر متوجه نشدم. واقعا جاداره که در زمینه آمار تحقیق بیشتری کنید

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *