ویدئو : نمای سه بعدی ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه شیراز

( در صورت مشکل در مشاهده ویدئو،‌ آن را در کانال تلگرام ما مشاهده کنید )

ساخت ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه شیراز از سال گذشته آغاز شد و پیش بینی می شود تا پایان سال آینده تکمیل شود تا این فرودگاه بین المللی قدمی دیگر به استانداردهای بین المللی و کمک به زیرساختهای گردشگری شیراز و فارس نزدیک شود. طراح این پروژه شرکت ADPI فرانسه و آتک ایران هستند.

[codepeople-post-map]

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. معین

  ای کاش یکی از مسئولین و طراحان توضیح می‌دادند که چرا در این طرح، اثری از وجود مترو یا خط قطار شهری در زیر و یا نزدیکی ترمینال‌ها وجود ندارد. در اکثر فرودگاه‌های دنیا، خط مترو برای انتقال مسافران از نقاط مختلف شهر، کم کردن زمان رسیدن به فرودگاه و یا کم کردن ترافیک، در نظر گرفته می‌شود. آیا مسئولین انتظار دارند مسافران فاصله‌ی بین ترمینال و ایستگاه مترو را با تاکسی یا پیاده طی کنند؟ امیدوارم تا قبل از اینکه دیر نشده باشد، این مورد پی‌گیری شود و یا بهتر اطلاع رسانی گردد.

  پاسخ
 2. امیر کامیار

  نکته بسیار مهمی‌ رو اشاره کردید. مترو باید کاملا به سالن ورودی و خروجی نزدیک باشه. باید این اصلاحیه صورت بگیره چرا که یک امکان زیرساختی مهم برای بخش گردشگری شیراز است. در غیر این صورت خودمان یک نقطه قوت را به نقطه ضعف تبدیل کرده ایم. از مدیر عامل مترو خواهشمندیم اینکار را پیگیر باشند.

  پاسخ
 3. مهدی-شیرازی

  امین جان بعد از افتتاح این ترمینال آیا تغییری در حجم پرواز های خارجی شیراز اتفاق میفته؟اگه جواب مثبته به چه کشور هایی پرواز خواهیم داشت؟

  پاسخ
 4. مهدی-شیرازی

  منبع مالی این پروژه چیست؟و چه شرکتی و یا نهادی کارفرما هست؟امین جان هزینه ی ساخت این ترمینال چند میلیارد تومان هست؟

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *