اعلام آمادگی امید نوروزی برای قهرمانی در جهان و المپیک

امید نوروزیقهرمان کشتی فرنگی جهان از آمادگی خود و تیم ملی برای کسب مقام اول جهان و المپیک خبر داد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، امید نوروزی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات جهانی کشتی فرنگی در شیراز، گفت: خوشبختانه همه چیز در شیراز آماده قهرمانی تیم ملی در مسابقات جهانی است.

وی ادامه داد: تیم ملی در شرایط بسیار مطلوبی از لحاظ روحی و تکنیکی قرار دارد. قهرمان جهان و المپیک کشتی فرنگی با بیان اینکه اکثر رقبایش در المپیک برزیل در مسابقات جهانی شیراز حضور دارند، گفت: با آمادگی کامل وارد مسابقات جهانی می‌شوم.

نوروزی افزود: با قهرمانی در مسابقات جهانی کشتی فرنگی خود را بیش از گذشته آماده رقابت‌های المپیک خواهم شد. وی تاکید کرد: خوشبختانه طی مدت بسیار اندک، شیراز آماده برگزاری مسابقات جهانی شده و این وضعیت به طور حتم در کسب میزبانی‌های آینده بسیار تاثیرگذار است.

قهرمان جهان و المپیک کشتی فرنگی با بیان اینکه مردم شیراز از برگزاری مسابقات جهانی استقبال خواهند کرد: شیرازی‌ها علاقه فراوانی به کشتی دارند به همین دلیل شاهد شلوغ شدن سالن برگزاری مسابقات خواهیم بود.

نوروزی در خصوص حضور در المپیک نیز تاکید کرد: به شدت و با تمام توان به دنبال دستیابی به موفقیت هستم و به مردم قول می‌دهم که با دستان پر به کشور و شیراز برگردم.

مسابقات جهانی کشتی فرنگی ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت در شیراز برگزار خواهد شد. تیم کشتی فرنگی کشور با آذربایجان، اوکراین و ترکیه هم گروه شده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *