باران کوثری و نوید محمد زاده با «شب آوازهایش را می‌خواند» به شیراز می آیند

اجرای شب آوازهایش را می‌خواند در شیرازرضا گوران نمایش «شب آواز‌هایش را می‌خواند» را فروردین ۱۳۹۵ در شیراز و اصفهان اجرا می‌کند. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از ایسنا، این کارگردان مدتی قبل نمایشی را از یون فوسه با نام «شب آواز‌هایش را می‌خواند» در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه برد.

این نمایش که در آن بازی باران کوثری، نوید محمدزاده، سعید چنگیزیان و نیلوفر زوارق بازی می‌کنند قرار است از ۱۲ فروردین‌ماه در شیراز و بعد از آن در اصفهان به صحنه برود.

گوران دراین‌باره می‌گوید: گروه نمایشی «شب آواز‌هایش را می‌خواند» از ۱۲ فروردین چند شب را در تالار حافظ شیراز به صحنه می‌روند و سپس چند شب دیگر تا ۲۱ فروردین در سالن استاد فرشچیان اصفهان کار خود را اجرا می‌کنند.

وی اضافه کرد که این گروه پیشنهاد اجرا در چند شهر دیگر را هم دریافت کرده که البته هنوز قطعی نشده است.

این کارگردان مدتی قبل درباره اجرای این نمایش به ایسنا گفته بود: حس کردم قصه «شب آواز‌هایش را می‌خواند» در مقایسه با دیگر متون فوسه‌، ملموس‌تر است. همیشه این متن را دوست داشتم به ویژه نگاه مینی مالیستی‌اش و آن تکرار‌ها در عین سادگی. فوسه جزو نویسندگانی است که فکر می‌کنم برای سبک‌های اجرایی من می‌نویسد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *