ویدئو : ساخت پایانه بین المللی فرودگاه شیراز

پایانه بین المللی فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز با ۲۲ هزار متر مربع وسعت ، در حال ساخت است.  ساخت این پایانه که از زیباترین پایانه های فرودگاه های کشور است تا ۲۴ ماه آینده با ۱۵۰ میلیارد تومان به پایان می رسد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

6 نظر

 1. امیر کامیار

  خدا کنه این پروژه واقعا جدی گرفته بشه و با سرعت به اجرا و بهره برداری برسه چون نیاز فوری و مبرم برای شهر شیراز است. در حال حاضر چه مسافرین خارجی‌ و چه ایرانی‌ در بدو ورود به ترمینال فرسوده پرواز‌های خارجی‌ با احساس بسیار بدی نسبت به شیراز مواجه میشوند چرا که این سالن و امکانات و نحوه خدمات رسانی در آن در حد یک ترمینال فرسوده اتوبوس هم نیست. امید اینکه به این پروژه نگاه ملی‌ وجود داشته باشه تا به سرنوشت ورزشگاه و تالار شهر و… دچار نشود.

  پاسخ
 2. بهزاد

  باید یه ورزشگاه عالی والیبال و فوتبال و کشتی و چوگان و… در حد جهانی و فرودگاه و کارخونه و مترو و فضای شهری و.. در حد جهانی برای شیراز و استان فارس بزرگ بسازن. تا ماهم یه نفس راحت بکشیم. شیراز پایتخت فرهنگی جهان

  پاسخ
 3. معین

  در اکثر فرودگاه‌های استاندارد دنیا، خط مترو یا قطار در زیر فرودگاه کشیده شده تا مسافران به راحتی به فرودگاه رفت و آمد داشته باشند. امیدوارم چنین طرحی برای فرودگاه شیراز فراموش نشده باشد. تا جلوی هزینه های چند باره در آینده گرفته شود. امیدوارم این موضوع به جدیت پیگیری شود.

  پاسخ
 4. فرهاد

  ممنون از گزارش خوبتان. در این گزارش این طور به نظر می رسه که هنوز ترمینال داخلی تکمیل نشده و پروژه های دیگری برای ترمینال داخلی هم در نظر گرفته شده است

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *