گزارش تصویری : پروژه نماد ورودی غربی کلانشهر شیراز

ساخت نماد ورودی غرب شیراز همچنان با کندی همراه است. به گزارش شیراز1400، ساخت این طرح در سال 91 آغاز شد و همچنان بدون اعلام تاریخ مشخصی برای آن ادامه دارد. همانطور که در تصاویر مشخص است، برخلاف پروژه های عمرانی شهرداری مانند تقاطع طبقاتی معلم، نیروی زیادی در این طرح بکار گرفته نشده و ساخت آن همچنان راکد و کند می باشد. به نظر می رسد شهرداری شیراز می بایست تغییری اساسی در روند ساخت طرحهای زیباسازی ورودی های شهر به اجرا درآورد.

عکس : امین آل شمس

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

16 نظر

 1. رضا

  زیبایی این طرح فقط به آبشار ها و منابع آبیش هست ولی با این کم آبیها چطور می خواهند اینهمه آبشار بگذارند؟ اون هم حالا که سد تنگ سرخ به همت دلواپسین اجرا نمیشه؟! این درختهای نخل بلند توی طرح هم که یک سالها طول میکشه تا به این حد برسه!
  هر چند که امیدوارم اینطور نباشه ولی با دیدن ماکت از همون اول هم می شد حدس زد که این طرح بیشتر رویایی هست تا واقعی .

  پاسخ
 2. سینا

  هیچ جای دنیا ندیدیم کلانشهر ورودی داشته باشه!!!!
  اونم همچین طرحی!!!
  به جای این اون پل گچی رو 50 متر بالاتر همین طره مسخره تعریض میکردین اون پیچ آخر رو میگیرفتین مسیر رو به جای پیچ های بی خودی مستقیم به بلوار امیرکبیر وصل میکردید

  پاسخ
 3. امیرم

  اینگونه که در عکسها پیداست کوه بری برای اجرای ابشار اجرا شده است . اگه قرار بود که ابشار اجرا نشه . این همه هزینه برای کوه بری انجام نمیشد . درختکاری رو باید زودتر شروع کنند .
  راستی امین جان پارک بزرگ چنارراهدار در چه وضعیتی هست ؟

  پاسخ
 4. ali

  این همه قشنگیش به آبشارشه نباشه که بی معنی میشه…هرچند حالا آب کجا بود توی این وضع بی آبی؟! 50 سال دیگه شیراز میشه مثل الان اصفهان….خیلی عقبیم!!!!

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *