ضرورت وجود پیوست ترافیکی قبل از شروع پروژه ها/ شیراز به ۱۰ جایگاه CNG دیگر نیاز دارد

همزمان با هفته دفاع مقدس، جایگاه CNG در بلوار سلمان فارسی با حضور معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری شیراز به بهره برداری رسید. cng [800x600]
به گزارش شیراز۱۴۰۰، در این مراسم طهماسبی، با اشاره به اینکه شهر شیراز جز هشت کلان شهر آلوده کشور است، ابراز داشت: در شهر شیراز ۴۱ جایگاه CNG پیش بینی شده است که اینجایگاه ۳۱ امین جایگاهی است که به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: باتوجه به توزیع نامتوازن ایستگاه‌های CNG در شیراز، تاسیس اینجایگاه در این منطقه ضرورت داشت که مردم بتواند از اینجایگاه استفاده کنند.

معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری شیراز با اشاره به مشکل ترافیکی اینجایگاه ابراز داشت: متاسفانه به دلیل اینکه اینجایگاه قبل از تاسیس آن پیوست ترافیکی نداشته است، امروز مشکل ترافیکی برای اینجایگاه پیش بینی می‌شود که البته این مسئله را در شورای ترافیک شهرستان مطرح و راهکارهایی را ارائه خواهیم داد و لازم است پروژه‌های این چنینی قبل از تاسیس، نسبت به تهیه پیوست ترافیکی آن اقدام شود.

طهماسبی گفت: امیدواریم با مشارکت بخش خصوصی و با همکاری شهرداری شیراز شاهد افتتاح ده جایگاه پیش بینی شده دیگر نیز باشیم تا با مصرف این سوخت پاک آلودگی هوای شهر شیراز کاهش یابد.

گفتنی است جایگاه CNG سلمان با هزینه‌ای بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ متر با شش پمپ و ۱۲ نازل به بهره برداری رسید.

«نظرات، فقط به صورت نوشتار پارسی و مرتبط با موضوع منتشر می‌شوند»

«با ورود به این لینک، وارد قسمت بحث آزاد شوید»

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. رضا پارسی

    برای رفع مشکل این پمپ میشه به جای اینکه ماشین ها در بلوار پیرنیا صف بکشن از کوچه ی کناری این پمپ صف رو ببرن پشت نمایندگی سایپا وایران خودر (تسلیم)…..

    موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *