تجهیز فاز نخست مترو شیراز

به منظور راه اندازی قطار شهری شیراز فاز نخست از خط یک مترو این شهرستان به طول ۸. ۹ کیلومتر مجهز به سیستم برق شد.با تلاش مشاوران، پیمانکاران و کار‌شناسان فنی پروژه و مجموعه قطار شهری شیراز، ۸٫ ۹کیلومتر از مجموع ۱۰٫ ۵ کیلومتری شبکه برق بالاسری فاز یک خط یک قطارشهری این شهرستان برقرار شد.

عملیات تأمین، ترخیص، نصب، تست و راه اندازی پست‌های کشش و شبکه برق بالاسری فاز یک قطار شهری که از دی‌ماه ۱۳۹۱ آغاز شده بود با همت و تلاش مضاعف تیم اجرایی در مدت زمان ۱۰ ماه با موفقیت به اتمام رسید و عملیات تست گرم شبکه برق بالاسری انجام و فاز یک خط یک مترو شیراز به طول ۸٫ ۹ کیلومتر برق دار شد.

این اقدام که در نوع خود یک رکورد در کشور به حساب می‌آید قطارشهری شیراز را یک قدم به بهره برداری از فاز یک خط یک حدفاصل ایستگاه احسان تا میدان نمازی نزدیک‌تر کرد و امید می‌رود با ورود واگن‌ها به شیراز و تکمیل عملیات باقیمانده، هرچه زود‌تر شاهد راه اندازی فاز نخست قطارشهری شیراز باشیم.

برگرفته از تسنیم

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

4 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *