مقصد سفرتان را برای آخرین ماه از بهار یا تابستان انتخاب کرده اید؟

حتماً با این موضوع مواجه شده اید که انتخاب مقصد برای سفر در فصل بهار آن هم در کشوری مثل ایران سخت است چرا که گوشه گوشه آن پر از زیبایی است. اما بین گزینه های موجود اسم چند شهر برای سفر در ماه های پیش رو بیشتر از همه خودنمایی میکنند یکی از آن شهرها شیراز است .

شهر معروف به گل و بلبل که اگر بهترین زمان سفر به آن را بپرسید بیشترین جوابی که میشنوید فصل بهار است. در فصل بهار شیراز شهری رویایی و مانند بهشت است. قدم زدن در شهری که بوی بهار نارنج سر تا سرش را پر کرده و در هر گوشه آن تکه ای از تاریخ به زیباترین شکل ممکن جامانده است به طوری که با قرار گرفتن در مقابل هر یک از آنها به دل تاریخ سفر خواهید کرد .

اما اینکه بهترین راه رفتن به شیراز هم از نظر هزینه و هم زمان چیست به شهر مبدا بستگی دارد. برای مثال شهری مثل تهران و مشهد که فاصله نسبتاً زیادی با شیراز دارند بهترین راه برای سفر از این شهر ها به سمت شیراز پرواز تهران شیراز و پرواز مشهد شیراز است .

چرا که مدت زمان کمتری نسبت به مسیر جاده ای و ریلی در راه هستید و می توانید وقت بیشتری به برنامه اصلی سفرتان اختصاص دهید و اینکه با توجه به هزینه بالای سوخت و هزینه های جانبی ، بلیط هواپیما نسبتا قیمت معقول دارد.

این امکان برای شما در سایت چمدون فراهم شده است تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و تلف کردن زمان برای خرید بلیط هواپیما تهران شیراز و شیراز تهران به سادگی و تنها با چند کلیک اقدام کنید. در ضمن می توانید تا دهم خرداد ماه از تخفیفات ویژه چمدون برای خرید بلیط هواپیمای شیراز استفاده کنید. تیم پشتیبانی چمدون هم از ابتدای این کار تا زمانی که شما شهر مورد نظرتان را به مقصد شیراز ترک کنید در کنار شما و پاسخگو به سوالات شماست.

در کنار همه اینها قیمت بلیط هواپیما دغدغه بزرگی در هزینه های سفر به هر شهری در هر زمانی  محسوب میشود.چمدون برای اولین بار در ایران با پیش بینی قیمت بلیط هواپیما و توصیه های هوشمندانه برای زمان خرید به مسافران کمک میکند بلیط خود را در بهترین زمان و قیمت خریداری کنند. همچنین اخیرا امکان خرید اتوماتیک بلیط هواپیما در قیمت مورد نظر شما در سایت چمدون فراهم شده است که یک نوآوری در سطح جهانی به حساب می آید. پس فرصت را از دست ندهید و اگر قصد سفر به شیراز در ماه های پیش رو را دارید بلیط ارزان پرواز شیراز را از چمدون بخرید.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *