سئو چیست و چگونه میتواند کسب و کار شما را متحول کند؟

قطعا شما برای خرید یک کالا یا برای کسب اطلاعات در مورد یک نوع سرویس خاص در گوگل به جستجو پرداخته اید. یا ممکن است برای نوشتن یک مقاله ساعت های زیادی را در اینترنت صرف پیدا کردن مطلب مورد نظر خود کرده اید. صفحات اول جستجو مرتبط ترین مطالب را در اختیار شما قرار میدهد و بر طبق آمار بیش از ۶۰ ترافیک در هر جستجو مربوط به سه لینک اول جستجو در گوگل می باشد.

اگر سایت شما از لحاظ سئو وضعیت مناسبی داشته باشد و در صفحه اول گوگل دیده شوید قطعا تاثیر بسیار زیادی در کسب و کار شما خواهد داشت. به این فرآیند مادام العمر که بر روی سایت شما صورت میگیرد سئو(SEO) یا بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو گفته می شود. اگر شما صاحب یک مغازه یا فروشگاه هستید در گام اول شما نیاز به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی دارید. راه اندازی وب سایت فروشگاهی گام اول برای ورود شما به دنیای تجارت الکترونیک است و ساختار سایت شما باید بر اساس استانداردهای گوگل باشد.

یک وب سایت فروشگاهی یا یک سایت شرکتی هویت جدید برای کسب و کار شما خلق میکند و شما میتوانید از این جایگاه استفاده کنید تا مشتریان و مخاطبان خود را افزایش دهید. همانطور که یک دفتر کار دارای دکوراسیون می باشد و  از یک ساختار هارمونیک برخوردار است، وب سایت آن دفتر نیز باید از آن قالب پیروی کند. پس از طراحی سایت، نوبت به تولید محتوا همسو با فعالیت می باشد. همه کاربران به دنبال کسب اطلاعات جدید هستند و شما در وب سایت خود باید محتوا متناسب با فعالیت خود تولید کنید.

برای مثال اگر شما یک مغازه فروش تلفن همراه دارید یکی از کارهایی که روزانه انجام میدهید توضیح در مورد جدیدترین تکنولوژی ها روز بازار است و یا در مورد گوشی های موبایل جدید برای مشتریان خود توضیح می دهید.

در یک وب سایت پویا و کاربر پسند نیز شما باید آگاهی مشتری خود را نسب به محصولات یا خدمات خود را بالا ببرید. باید تلاش کنید اطلاعات جامع و کاملی در خصوص تلفن همراه به مشتریان ارائه کنید و گوگل به این موضوع اهمیت بسیار زیادی میدهد. تفاوت عمده و اساسی بین یک سایت فروشگاهی و یک مغازه تعداد مشتریان آنها می باشد. اگر سئو سایت شما مناسب باشد و بتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید، تعداد مشتریان شما به وسعت یک کشور یا حتی کل دنیا میتواند باشد.

سئو بر چه اساس کار میکند؟

یکی از راه های بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارهای اینترنتی اهمیت دادن به سئو و بهینه سازی سایت می باشد که یک سایت باید از ابتدا این اصول را رعایت کند. سئو دارای سه پایه اصلی می باشد:۱-سئو تکنیکال ۲-سئو درون سایتی ۳- سئو خارج از سایت. هر کدام از این سه پایه باید بصورت مداوم بررسی شود و در بعضی از حوزه ها نیازمند این است که بصورت روزانه بررسی گردد.

ما در وبسازیم دو هدف را بصورت مداوم پیگیری می نماییم. در مرحله اول اساس کار ما آگاهی رساندن به مشتریان و مخاطبان می باشد و آموزش های زیادی در خصوص راه اندازی وب سایت و سئو در سایت بصورت رایگان گذاشته شده است . در مرحله بعد برای افرادی که به دنبال ارتقا رتبه سایت خود هستند یا میخواهند یک وب سایت خوب داشته باشند ما این کار را در کمترین زمان ممکن انجام میدهیم.

وبسازیم محل ارتقا کسب و کار شما….

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *