سیاست و برنامه های مدیران جدید شهرداری چیست؟

سایت خبری – تحلیلی شیراز۱۴۰۰: در هفته گذشته ۲ انتصاب در دو پست مهم شهرداری شیراز انجام شد. مهندس حیدر اسکندرپور در ۲ حکم جداگانه مرتضی جعفری را به سمت معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و حمید جورکش را به سمت سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز منصوب کرد.

پیش از مرتضی جعفری، ابراهیم گشتاسبی راد عهده دار سمت ریاست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و پیش از حمید جورکش محمدرضا دهقانی عهده دار سمت مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز بودند.

اکنون و در آستانه تعطیلات نوروز و پس از آن در هفته شیراز که ۲ مناسبت مهم و مرتبط با شهر شیراز هستند دو مجموعه شهرداری که نقش مهم و کلیدی در این رویدادها دارند دچار تغییر مدیریتی شدند و پرسش اصلی اینجاست که برنامه مدیران تازه وارد در ۲ سال باقی مانده مسوولیتشان چیست؟ مجموعه فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز با طیف وسیعی از مشکلات و چالش های شهری روبروست که علاوه بر تاثیرگذاری مناسب بر فضای شهری می بایست رویدادهای مختلف شهری را در بازه های مختلف زمانی تعریف و برگزار کند.

مجموعه روابط عمومی هم که از ابتدای کار مجموعه جدید تاکنون ۳ مدیر مختلف به خود دیده و با چالش های عجیبی نظیر بنر با طرح سربازان اسراییلی روبرو شده، وظیفه سنگین در ارتباط با شهروندان و اطلاع رسانی اقدامات شهرداری از یک سو و خبررسانی به مسافران و گردشگران حاضر در شیراز در نوروز و اردیبهشت شیراز بر عهده دارد.

تدارک برنامه های متفاوت برای میزبانی از شهروندان و گردشگران در نوروز و هفته شیراز، برگزاری فستیوالهای مناسبتی و شاد با محوریت تاریخ و فرهنگ شیراز، برنامه های مدون برای تاثیرگذاری برروی فرهنگ شهروندی، بهینه سازی فعالیت فرهنگ سراها در نقاط مختلف شهر، توسعه فعالیت ها و اطلاع رسانی موثر در فضای مجازی و موارد اینچنین از مواردی است که باید بصورت مشترک توسط معاونت فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی شهرداری شیراز دنبال شده و جا دارد مدیران تازه انتخاب شده برنامه ها و سیاستهای خود را بصورت شفاف و زمان بندی شده به شهروندان اعلام کنند.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *