تخریب قاطعانه ۳۳۵ بنای غیرمجاز در قلات شیراز

با نظارت معاون دادستان شیراز، ۳۳۵ بنای غیرمجاز در قلات شیراز تخریب شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، با نظارت حجت‌الاسلام مصطفی توانی بلیانی معاون دادستان شیراز و در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی و باغ‌ها و همچنین تبصره ۴ ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب، صبح امروز ده‌ها بنای غیرمجاز در روستای قلات شیراز تخریب شد.حجت‌الاسلام مصطفی توانی بلیانی با بیان اینکه این اقدام در جهت اجرای قانون و آزادسازی حریم رودخانه، رفع تصرف از اراضی ملی و همچنین برخورد با تغییر کاربری‌های غیرمجاز انجام شد، گفت: از مجموع تخریب‌های انجام‌شده ۲۰ مورد مربوط به احکام قطعیت یافته محاکم است و سایر موارد در راستای ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی و باغ‌ها و همچنین ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب صورت گرفته است.

وی خاطرنشان در این مرحله از عملیات رفع تصرف در منطقه قلات، ساخت‌وسازهای غیرمجاز شامل ۷۵ مورد در اراضی حاشیه بستر رودخانه، ۹۰ مورد تغییر کاربری غیرمجاز و ۱۷۰ مرود تصرفات در اراضی ملی تخریب شد.

به گزارش فارس، تخریب ساخت‌وسازهای غیرقانونی در دوره جدید مدیریت دادگستری استان فارس و دادستانی شیراز با جدیت دنبال شده، به‌طوری‌که پیش‌ازاین نیز در مناطق دشت کوه و سیاخ دارنگون شاهد اعمال قانون بودیم.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *