آمار بارش شهرستانهای فارس در سال زراعی ۹۵-۹۴

آمار بارندگی ایستگاههای باران‌سنجی مبنای وزارت نیرو تا روز ۲۰ آبان اعلام شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، در این گزارش شاهد افزایش چشمگیر بارش باران در شهرستان های فارس هستیم که بیشترین میزان افزایش مربوط به ایستگاه گوزون با افزایش ۱۱۴۵٫۳ درصدی است. ضمن اینکه میزان بارش در شیراز ۴۵۳ درصد افزایش داشته و به ۸۳/۵ میلیمتر رسیده است که البته این اندازه گیری مربوط به ایستگاه فرودگاه این کلانشهر بوده که میزان بارش ها در شمالغرب شیراز بسیار بیشتر می باشد.

میزان بارش شهرستان های فارس در سال زراعی 95 - 94

میزان بارش شهرستان های فارس در سال زراعی ۹۵ – ۹۴

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

7 نظر

 1. امیرم

  باید میانگین ایستگاه فرودگاه و ایستگاه شهرک گلستان رو حساب کنند . البته اگه یک ایستگاه دیگه در گویم اضافه بشه و میانگین سه ایستگاه ثبت بشه امار دقیق تر خواهد بود .

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 2. ممد

  باید ایستگاه هواشناسی شیراز بیاد مرکز شهر این بارندگی واقعی شیراز نیست !!
  شهرک گلستان در غرب ۱۱۵ میلیمتر بارندگی داشته و در شرق که ایستگاه فرودگاه ۵۵ میلیمتر !! که پایین ترین نقطه شیرازه نزدیک دریاچه مهارلو
  و هواشناسی بارندگی فرودگاه رو به عنوان بارندگی شیراز ثبت میکنه !

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 3. فرهاد

  با سلام لازم است نکته ای را خدمت دوستان عزیز عرض کنم. آمار اعلام شده در این گزارش مربوط به ایستگاههای باران سنجی وابسته به وزارت نیرو است که ایستگاه شیراز در سازمان آب منطقه ای فارس واقع در خیابان ارم قرار دارد.

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 4. وحیدرضا

  با سلام متاسفانه معضلی که ما با آن روبرو هستیم این هست که مسئولین فکری به حال آبهای جاری که هدر می رود نمی کنند.توی شیراز کسانی مسئول شده اند که متاسفانه اصلن شهر رو نمی شناسن یا با پارتی بازی و … شده اند مسئول شهر ما.
  به هر حال باید یه فکر اساسی برای آبهایی که در سطح زمین موقع بارندگی هدر میره و یک راست میره توی دریاچه مهارلو و شور میشه کرد.

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *