عرضه کننده ۵۷ تن شکر خارج از شبکه توزیع در شیراز بازداشت شد

ماموران اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس در یک معامله صوری، عرضه کننده ۵۷ تن شکر خارج از شبکه توزیع را در شیراز شناسایی و بازداشت کردند. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس در گزارش روز چهارشنبه خود با بیان این مطلب به نقل از مدیر کل این اداره اظهار داشت: با دریافت اطلاعات و اخباری مبنی بر خرید و فروش حواله شکر در یکی از سایت های اینترنتی، رسیدگی به موضوع در دستور کار گشت مشترک تعزیرات حکومتی این استان قرار گرفت.
علی مبشری افزود: با خرید صوری که از این سایت اینترنتی انجام شد، فردی که با خرید و فروش غیرقانونی شکر موجب اخلال در بازار شده بود، شناسایی شد.
وی ادامه داد: متعاقب آن با اعزام تیمی متشکل از تعزیرات حکومتی، پلیس امنیت اقتصادی و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت به محل انبار فرد مورد نظر، ۵۷ تن شکر کشف و فرد متخلف نیز بازداشت شد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به ارجاع پرونده متشکله در این زمینه به شعبه دهم تعزیرات حکومتی این استان افزود: شعبه رسیدگی کننده در حال انجام تحقیقات پیرامون موضوع و بازجویی از متهم پرونده است و برای فرد متخلف نیز قرار وثیقه ای به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال صادر شده است.
مبشری بیان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، به زودی حکم پرونده صادر می شود و به اطلاع عموم خواهد رسید.
وی، با اشاره به اینکه تعزیرات حکومتی در برخورد با اخلالگران بازار هیچگونه اغماضی نخواهد کرد، از شهروندان خواست در صورتیکه هر گونه اطلاعی از عرضه خارج از شبکه توزیع و یا احتکار کالا دارند، مراتب را به سامانه ۱۳۵ تعزیرات گزارش دهند تا نسبت به پیگیری فوری موضوع اقدام شود.
>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *