تصویب بودجه ۳ هزار و ۲۲۸ میلیارد تومانی شهرداری شیراز در سال ۹۸

کلیات بودجه ۹۸ شهرداری شیراز با رقم ۳ هزار و ۲۲۸ میلیارد تومان با اکثریت آرا در صحن علنی شورای شهر تصویب شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، نمایندگان شورای شهر در صحن علنی دوشنبه۲۰ اسفند ماه لایحه بودجه سال آینده را به تصویب رساندند.
«ابراهیم صبوری» نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز در صحن علنی این شورا با ارائه گزارشی از بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق گفت: جمع کل درامد پیشنهادی اولیه شهرداری شیراز رقم ۳ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان بود که پس بررسی در کمیسیون تلفیق رقم مازاد تخصیص نیافته از محل اوراق مشارکت معادل ۱۲۸ میلیارد تومان به درآمدهای شهرداری شیراز افزوده شد.
صبوری اظهار کرد: با این اوصاف جمع کل درامد شهرداری شیراز به رقم ۳ هزار و ۲۲۸ میلیارد تومان در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر شیراز افزایش یافت.
پس از ارائه گزارش کمیسیون تلفیق، اعضای شورای شهر شیراز با اکثریت آرا به کلیات لایحه بودجه شهرداری شیراز برای سال ۹۸ رای مثبت دادند.
>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

6 نظر

   1. فرهاد

    پس فعلا از خود پارک آبی خبری نیست! احتمالا بخش مسکونی که ساخته شد بخش تفریحی به فراموشی سپرده می شه و همون کلاهی که مجتمع خلیج فارس سر مردم شیراز گذاشت اینبار به بهانه پارک آبی گذاشته می شه!

 1. M

  یه زمانی در گذشته ی نچندان دور دومین بودجه ی شهرداری های کشور رو ما داشتیم. الآن سه ساله با بوجود تورم بسیار بودجه ثابته، اصفهانی که همیشه از شیراز بودجه اش کمتر بود امسال لایحه ی ۴۱۰۰ میلیاردی داده ولی شیراز چی؟ از وقتی این شورای جدید اومده شهرداری مدام درجا زده. مردم لطف کنند عقلشونو ندن دست دیگران و لیست بگیرند دستشون بیان پای صندوق، خوب درست انتخاب کنید که این اوضاعمون نشه

  پاسخ
 2. من و تو

  یه زمانی آقایی به اسم امیر کامیار اینجا آسمون و زمین رو به هم می‌آورد که پاک فطرت فلان و بهمانه،کارش شده بود فقط انتقاد از مهندس پاک فطرت، وقتی هم که شورای جدید اومد سر کار میگفت شورای جدید چنین میکنه و چنان میکنه، الانم شاید سری به نظرا بزنه فقط میخوام بهش بگم الان چرا صدات درنمیاد؟؟شورای جدید گند زده نه؟؟ پاک فطرت رو به جرم اصولگرایی گذاشتید کنار، در حالی که آدم سیاسی نبود، فقط کار میکرد، اونی که سیاسی بود دسته ی شما بود امیر خان

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *