انتشار اوراق مشارکت برای خط ۲ مترو شیراز/ آسفالت کمربندی شیراز با دستور وزیر

دستگاه حفار TBM به ایستگاه رحمت خط ۲ مترو شیراز رسید

شهردار شیراز با اشاره به مشکلات خط دو قطار شهری شیراز در بحث تخصیص ۶٠٠ میلیارد تومان فروش اوراق مشارکت که با ممانعت بانک مرکزی مواجه شد بود، گفت: با دستور ویژه معاون اول رئیس جمهور پس از سفر به شیراز این مهم حل شده است .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدر اسکندرپور بعدازظهر دوشنبه ٢٩ بهمن در صحن علنی شورای شهر شیراز با بیان اینکه به دلیل رویکرد اتمام پروژه‌های نیمه تمام در شهرداری این کلانشهر در سال جاری فرصتی برای پرداختن به دیدگاه‌های شورا نداشتیم، گفت: علی‌رغم وجود مشکلات فراوان در سال ٩٧ با همیاری، همگامی و برنامه‌ریزی در مجموعه شهرداری موفق به افتتاح و بهره‌برداری چند پروژه بزرگ عمرانی شدیم .

وی با بیان اینکه شهرداری شیراز در سال جاری پیشتاز افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی در بین کلانشهرهای کشور بوده است، گفت: به شورا و مردم قول می‌دهم در دهه دولت و دهه فجر سال آینده ١٠ پروژه شاخص و بزرگ عمران شهری به بهره‌برداری برسد .

شهردار شیراز با اشاره به اینکه همه از محدودیت‌های فراروی شهرداری‌ها خبر دارند، گفت: البته دوستان ما در همین شرایط تلاش‌های بسیار خوبی داشته‌اند .

اسکندرپور همچنین خاطرنشان کرد: با تاکیدات دکتر دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور بحث آسفالت نامناسب کمربندی شیراز نیز تعیین تکلیف شده و مقرر شد که وزیر راه و شهرسازی آسفالت این کمربندی را در اولویت پروژه‌های شهرسازی قرار دهد .

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *