ویدئو : خروج پزشکان مجرب از درمانگاه های دولتی شیراز

بیش از ۲۰ پزشک متخصص مجرب از مراکز دولتی شیراز خارج شدند. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: این پزشکان به دلیل صدور بخشنامه جدید وزارت بهداشت از مجموعه درمانگاه‌های دولتی خارج شده اند.

شمس افزود: بر اساس این بخشنامه استادان تمام وقت دانشگاه علوم پزشکی می‌توانند در مطب‌های خصوصی هم فعالیت کنند. وی گفت: با خروج این تعداد از متخصصان بیش از ۵۰ متخصص جدید فعالیت خود را در درمانگاه‌های امام رضا و مطهری شیراز آغاز کرده اند.
درمانگاه امام رضا و مطهری شیراز از جمله درمانگاه‌های تخصصی و فوق تخصصی نام آشنا برای مردم جنوب کشور در ارایه خدمات درمانی است که روزانه بین ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر از خدمات آن بهره مند می‌شوند.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. مهدی

  اوضاع بیمه خرابه.پولشون رو بهشون ندادن اونها هم ول کردن رفتن دیگه. چون نمیتونستن پولشون رو پرداخت کنند بخشنامه زدند که میتونن بیرون کار کنن. وگرنه قبلاً نمیتونستن.
  واقعا حیف هست که دانشگاه و مراکز دولتی از این استادان خالی میشه

  پاسخ
  1. کورش

   اینا همه از برکات طرح بدون پشتوانه تحول سلامت بود. ورشکستگی بیمه ها، عقب افتادن بین ۶ تا ۱۸ ماهه کارانه پرسنل بهداشت و درمان. بی اعتمادی عامه به کادر پزشکی و …
   کاش قبل از اینکه ول کنه بره برای این کارا پاسخگو میشد

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *